Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy érzem babát várok, izgulto...

Úgy érzem babát várok, izgultok velem még egy hétig?

Figyelt kérdés

:)

Legyen ez egy olyan napló féle :) Lehet majd később jól jön valakinek. Ha mégsem lesz baba akkor tanulságként, ha pedig van baba akkor...



Nem tudom megmagyarázni, de úgy érzem, hogy Babát várok :)

Nem terveztük, egyszer nem védekeztünk a hónapban. Van már 3 gyerkőc, tervezzük a negyediket, igaz későbbre :)


Megéreztem az ovulációt, de az előtt 5 nappal voltunk védekezés nélkül.

Azóta eltelt egy hét, szeptember elsejére nem várom.


Amiket érzek

- tudom fura, de tök erősen érzem, hogy VAN :)

- együttlét után 7 nappal elkezdődött az erős mindjárt megjön érzés

- cicik fájnak, nem érzékenyek, a zuhany sem esik jól :P

- éjjelente kijárok pisilni

- derékfájás 4 napja

- állandóan fázok

- napközben is elalszom, ami 3 gyerek mellett vicces :)

- ma a 21. napon este émelygés és nem ettem meg a vacsit, mert savanyúnak éreztem :O


Ha nem szeretnél velem izgulni, kérlek ne írj ilyen-olyan rosszindulatú megjegyzést. Van aki érzi, van aki nem érzi és van aki "beérzi" és még sincs baba...


Nem beképzelem a tüneteket,mert nem vagyunk "rástartolva"

Szóval tuti nem pszichés belemagyarázás...


2014. aug. 26. 21:50
 21/93 anonim ***** válasza:
AAA, ne mondj már ilyet, én vasárnapra tartogatom, de folyton bujkál bennem a kisördög :) Nem kéne még holnap tesztelnem...:)
2014. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 A kérdező kommentje:

:D

Figyelj, letesztelem magamon a tesztet :)


De komolyan: szerintem baromi korai 4 nappal előbb, csak apa szülinapja.... félek azért kicsit a negatívtól...


Megírom, megmutatom majd!

2014. aug. 27. 22:19
 23/93 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet, Kérdező?:)
2014. aug. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
Én már parázok, hogy méhen kívüli meg ilyenek...:D Kezdek bekattanni. Ma már arra keltem, hogy fáj a cicim. De még 8 nap van a nemvártig. Tuti nem beképzelem, első próbálkozós hónapunk és én sem vagyok "rástartolva".
2014. aug. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
Csajok ki mikor tesztel? mijen nagy itt az izgalom druk mindenkinek én már nem görcsölök 2napja de cickok még fájnak egyre jpbban de a derekam még nem és még mijen meszevan vasárnap!!!
2014. aug. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:

Nagyon hajlok afelé, hogy ma elmegyek tesztért. Bár az eszem azt mondja, hogy ne, mert még egy hét van menzeszig, de az első együttlét óta bőven eltelt 14 nap, mikor tesztelni lehet.


Bár ez októberben sem jött be tavaly. Mivel a lányommal is menzesz előtt éreztem a tüneteket a tavalyi terhességem előtt is, így teszteltem. Pozi lett, halványan, de 4 nap múlva megjött és magától befejeződött a terhesség.


D.


(18as, 23as, 24es voltam)

2014. aug. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
Benem is ég a vágy hogy teszteljek van még 3-napom de nem merek.
2014. aug. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 A kérdező kommentje:

Itt vagyok!

Szerintem még várjatok a teszttel Lányok!


Ma vagyok 4 nappal a nemvárt előtt. Ugye hétfőn lenne esedékes.


Ez a mai reggeli teszt. Én negatívnak veszem.


[link]

2014. aug. 28. 07:59
 29/93 anonim ***** válasza:
Szia! Én is teszteltem pár napja a tüneteim miatt, ugyanígy negatív lett. Kíváncsi vagyok 4 nap múlva milyen lesz a teszted. :) Nekem alapvetően 33-35 napos a ciklusom, tavaly egy menstruációm ki is maradt, de semmi okát nem találták. Így abszolut nem tudom, mikor kellene tesztelnem... Aug.3-án jött meg utoljára. (3-as voltam)
2014. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
Jaj, igen még korai lehetett. Én várok tuti vasárnapig már :) de olyan nehéz :)
2014. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!