Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy érzem babát várok, izgulto...

Úgy érzem babát várok, izgultok velem még egy hétig?

Figyelt kérdés

:)

Legyen ez egy olyan napló féle :) Lehet majd később jól jön valakinek. Ha mégsem lesz baba akkor tanulságként, ha pedig van baba akkor...



Nem tudom megmagyarázni, de úgy érzem, hogy Babát várok :)

Nem terveztük, egyszer nem védekeztünk a hónapban. Van már 3 gyerkőc, tervezzük a negyediket, igaz későbbre :)


Megéreztem az ovulációt, de az előtt 5 nappal voltunk védekezés nélkül.

Azóta eltelt egy hét, szeptember elsejére nem várom.


Amiket érzek

- tudom fura, de tök erősen érzem, hogy VAN :)

- együttlét után 7 nappal elkezdődött az erős mindjárt megjön érzés

- cicik fájnak, nem érzékenyek, a zuhany sem esik jól :P

- éjjelente kijárok pisilni

- derékfájás 4 napja

- állandóan fázok

- napközben is elalszom, ami 3 gyerek mellett vicces :)

- ma a 21. napon este émelygés és nem ettem meg a vacsit, mert savanyúnak éreztem :O


Ha nem szeretnél velem izgulni, kérlek ne írj ilyen-olyan rosszindulatú megjegyzést. Van aki érzi, van aki nem érzi és van aki "beérzi" és még sincs baba...


Nem beképzelem a tüneteket,mert nem vagyunk "rástartolva"

Szóval tuti nem pszichés belemagyarázás...


2014. aug. 26. 21:50
 51/93 anonim ***** válasza:

Ez hogyan lehetséges? Le mertem volna fogadni, hogy babás vagy... :( És hogy 2 nappal előbb jön... :S


Megérzésekről meg pont most gondolkodtam. Ugye nekem is vannak tüneteim, de az is lehet, hogy ezek mindig vannak, csak most annyira tudatosan figyeltem őket, hogy tünetnek véltem? :S Mert előző terhességem alatt és a szülés után is marhára fájt pl. a derekam, de a most 2 éves lányom mellett, aki után állandóan rohanok, simán visszatérhetett a fájdalom.


Minden esetre ma elkezdett fájni az alhasam, mint mikor meg akar jönni, de nekem van még kb. 5 napom. (Nem tudom pontosan, mert nem pontosak a ciklusaim, aug. 9én volt meg utoljára.)


Azért folytatod még a naplót???


HAjnali tesztelésre nagyon ment a drukk!


D.

2014. aug. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok, mi meg nem vagyunk elesben rajta, de Kerdezo, megertelek, 2 honapja ugyanez volt nalam is. En azota rajottem, hogy ilyen koran joval kevesebb nonel van igazi tunet ahhoz, hogy ebbe beleessek, es inkabb csak azert van, mert bekepzeli az ember. Nalam is volt minden, meg az izerzekelesem is faltozott, meg mas olyan tunetek, amik korabban nem voltak, sot, 24 napra jott meg, pedig 28-39 napos ciklusaim vannak, soha nem volt ilyen rovid. Szoval ezek a korai tunetek sajnos az eg gilagon semmit sem jelentenek. Nekem is volt eros megerzesem, hogy baba van. Nade majd jovore, ha elesben probaljuk:)


Ti mikorra tervezitek?

2014. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én sem értem, de mára semmi. Se barnázás se semmi :O

Tegnap kirándultunk és lehet az miatt volt? Nem tudom :(


Cicik nem feszülnek, derekamat érzem. A harmadik babával a 14. hétig vérezgettem, barnázgattam, kellett is az Utrogestan...


Most nem tudom mi van.


Igen, ezek a megérzések írtó becsapósak, pedig én most tényleg nem figyeltem magam direktbe, mert ugye csak egyszer nem védekeztünk a hónapban, tehát nem vagyuk egyenesbe ráállva a babára, ezért is lettek furák a "tünetek" amik elvileg beágyazódás előtt nem is lehetnének, mert nincs hcg ami a tüneteket okozza.


A szokásos mensi előtti idegbaj még mindig nem jött, tök nyugis vagyok, pedig ez 3 gyerek mellett furi :)


Hajnali tesztelő, gondolok Rád! .) Meg Mindenkire! :)

Szép vasárnapot Nektek! :)

2014. aug. 31. 10:29
 54/93 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 4es vagyok, a hajnali tesztelo. bocsi h csak most meg az ekezetek miatt is de mobilrol vagyok es nagyon rossz a net meg nincs kedvem ekezetekkel bajlodni :) szoval kepzeljetek nem direkt, de tenyleg felébredtem hajnal 5-kor...na mondom akkor tesztelés. sajna egyértelmű negatív :( bár ha nagyon odaképzelem....majd este lefotozom. Még van 2 napom a mensiig ...hát nem tudom. Én valamiért nagyon biztos voltam hogy legalább egy halvány második lesz, de semmi. és egyre erosebb mensis tünetek vannak. :(
2014. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
38as vagyok nekem tegnap meg jött áááááááááá
2014. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
33-as vagyok... eddig előbb nem jött meg, hála az égnek... :) a melleim még mindig fájnak, a hasam szurkál, szerdáig próbálok várni a teszteléssel, péntekre nem várom.
2014. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha mára nincs semmi, lehet, hogy érdemes lenne tesztelni. Vagy csináltál már ma?
2014. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, itt a negatívom :(


[link]


12. dpo-n vagyok, lesz ebből két csíkos vajon?

2014. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:

Sajnálom, akiknek megjött! :S


4es! Ez nekem halványabbnál halványabb két csíkos. Bármi lehet belőle. Várjunk még! Főleg, hogy 2 napod van még!


Ma leszakadt a derekam és baromira fájt a hasam, az alhasam, nem a petefészkem. És a bónusz vasárnapra, azt hittem nem érek haza, annyira megy a hasam. Remélem nem nyeltem be semmit, lehet azért fájt a hasam is.


Kérdező! Akkor még van remény. Még neked is bármi lehet! Azért nem lehetett könnyű lelkileg, hogy 14. hétig vérezgettél. Nem vagyok nagy parás, de attól betojtam volna.


Kitartást és szép vasárnap estét mindenkinek!


D.

2014. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
33as. Egyszerre tesztelhetünk. :) Szerdán tesztelek én is, péntek körülre nem várom! :)
2014. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!