Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy érzem babát várok, izgulto...

Úgy érzem babát várok, izgultok velem még egy hétig?

Figyelt kérdés

:)

Legyen ez egy olyan napló féle :) Lehet majd később jól jön valakinek. Ha mégsem lesz baba akkor tanulságként, ha pedig van baba akkor...



Nem tudom megmagyarázni, de úgy érzem, hogy Babát várok :)

Nem terveztük, egyszer nem védekeztünk a hónapban. Van már 3 gyerkőc, tervezzük a negyediket, igaz későbbre :)


Megéreztem az ovulációt, de az előtt 5 nappal voltunk védekezés nélkül.

Azóta eltelt egy hét, szeptember elsejére nem várom.


Amiket érzek

- tudom fura, de tök erősen érzem, hogy VAN :)

- együttlét után 7 nappal elkezdődött az erős mindjárt megjön érzés

- cicik fájnak, nem érzékenyek, a zuhany sem esik jól :P

- éjjelente kijárok pisilni

- derékfájás 4 napja

- állandóan fázok

- napközben is elalszom, ami 3 gyerek mellett vicces :)

- ma a 21. napon este émelygés és nem ettem meg a vacsit, mert savanyúnak éreztem :O


Ha nem szeretnél velem izgulni, kérlek ne írj ilyen-olyan rosszindulatú megjegyzést. Van aki érzi, van aki nem érzi és van aki "beérzi" és még sincs baba...


Nem beképzelem a tüneteket,mert nem vagyunk "rástartolva"

Szóval tuti nem pszichés belemagyarázás...


2014. aug. 26. 21:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
Én is éreztem.. Most 2 hónapos a Kincsem ;)
2014. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:

Szia! Én izgulok veled :))

Együttlét után nekem 8 nappal kezdődtek görcsök, sokat aludtam, fájt a mellem, derekam, totál azok mint neked, és pozit teszteltem 1 hete.


Nagyon drukkolok! :)

2014. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szeptember elején nem várom és nekem is vannak tüneteim, alhasi szurkák, szédülés, fáradtság, cici érzékenység, hangulatingadozás. (Persze van, aki szerint csak a nemvárt után jelentkeznek tünetek, de minden szervezet másképp reagál.) Ez az első próbálkozós hónapunk, első baba lenne, már nagyon várjuk a férjemmel, hogy tesztelhessünk.
2014. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
Szia. Én is úgy érzem! :) Hétfő-kedd környékén nem kell megjönnie. Nalunk első próbálkozós hónap, első baba. Tüneteim: múlt hétfőn volt peteérés, szurkál a hasam, szombaton begörcsölt azóta is érzem, de már nem görcs. Gyakrabban járok pisilni, bár férjem szerint ez nem tünet mert amugy is.. :) de ennyit sose szoktam. Ja és én is fázok folyton. Meg fáradékony vagyok. Vasárnap tesztelnék egyet, nem bírom annál tovább :) Örülök a kérdésednek :)
2014. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is beszálnék :) Ugyan mi nem tervezünk babát, már van 3 :D Sok sikert mindenkinek :)
2014. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:

én is izgulok veletek, a többiekére is kíváncsi vagyok :)


nekem amúgy előbb kell egy férfi is egy kistesóhoz :(

2014. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


:) Nem is reméltem, hogy ilyen sokan írtok, azt meg végképp, hogy többen is érzik amit én :)

Nagyon féltem kiírnia kérdést, mert sok helyen olvastam, hogy lehetetlenség ilyen korán érezni bármit is. Az első három gyerkőcnél én sem éreztem semmit, ezért is lettem figyelmes a mostani tünetekre!

Akik nem várják : SZURKOLOK NEKTEK! :)

Az utolsó válaszolónak pedig kívánok egy szerető társat :)


Én biztosan nem bírom ki vasárnapig a tesztelés, csak attól félek, hogy erős megérzés mellett negatív lesz. Persze semmit nemjelent, mert korai lesz még.

Na majd meglátjuk! :)

2014. aug. 26. 22:52
 8/93 anonim ***** válasza:
Mi ugyan még nem tartunk a babaprojektnél, de szorítok neked :) én anyukámnak elvileg nem lehetett volna babája, mégis lettem, és első héten megérezte :) szóval hajrá hajrá mindenkinek, aki próbálkozik :)
2014. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
DRUKK szívből
2014. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
Szia izgulok veled ma 10dpon vagyok és 7dpo otta enyhe mell fájdalom görcsök folyamatosan de most a derekam nem fáj ami menzi elöt szokot patanásaimse jöttek ki majd vasárnap hétfön kiderül
2014. aug. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!