Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy érzem babát várok, izgulto...

Úgy érzem babát várok, izgultok velem még egy hétig?

Figyelt kérdés

:)

Legyen ez egy olyan napló féle :) Lehet majd később jól jön valakinek. Ha mégsem lesz baba akkor tanulságként, ha pedig van baba akkor...



Nem tudom megmagyarázni, de úgy érzem, hogy Babát várok :)

Nem terveztük, egyszer nem védekeztünk a hónapban. Van már 3 gyerkőc, tervezzük a negyediket, igaz későbbre :)


Megéreztem az ovulációt, de az előtt 5 nappal voltunk védekezés nélkül.

Azóta eltelt egy hét, szeptember elsejére nem várom.


Amiket érzek

- tudom fura, de tök erősen érzem, hogy VAN :)

- együttlét után 7 nappal elkezdődött az erős mindjárt megjön érzés

- cicik fájnak, nem érzékenyek, a zuhany sem esik jól :P

- éjjelente kijárok pisilni

- derékfájás 4 napja

- állandóan fázok

- napközben is elalszom, ami 3 gyerek mellett vicces :)

- ma a 21. napon este émelygés és nem ettem meg a vacsit, mert savanyúnak éreztem :O


Ha nem szeretnél velem izgulni, kérlek ne írj ilyen-olyan rosszindulatú megjegyzést. Van aki érzi, van aki nem érzi és van aki "beérzi" és még sincs baba...


Nem beképzelem a tüneteket,mert nem vagyunk "rástartolva"

Szóval tuti nem pszichés belemagyarázás...


2014. aug. 26. 21:50
 61/93 A kérdező kommentje:

Hátkedves hajnali tesztelő :) én is valami über halvány csíkot látok rajta, de olyan,mintha csak a széle látszódna a csíknak, nem?

A bal szélét látom, de lehet, hogy a telefonomról nem a legjobb a kép!


Többieknek nagyon és szívből drukkolok!

Akinek megjött: :( sajnálom nagyon, de majd a jövő hónapban újra lehet izgulni :)

2014. aug. 31. 21:24
 62/93 anonim ***** válasza:
Ó Csajok köszi, de én ezen az égvilágon semmit nem látok. :( Holnap reggel tesztelek egyet megint, ha addig nem jön meg. Nálatok mi a helyzet?
2014. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
60-as! Rendben, akkor szurkolhatunk együtt, én ma már nem bírtam tovább, csináltam egyet, ami persze negatív lett, de még nem veszett el minden reményem, mert még négy nap van péntekig... Te hogy állsz a jelekkel? Nekem a mellem még mindig nagyon fáj, most már lassan két hete, viszont már nincs megduzzadva.
2014. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:

Hát úgy állok a jelekkel, hogy ma megint elkezdett fájni a bal oldalam, aminek nagyon örülök. :) Hátha... kop-kop-kop


Majd elalszom, de már vagy 2 hete. De nagyon durván. Este a gyerekkel fekszek 9kor, reggel 8kor kelünk és délután simán végig alszom vele a 2-3 órát :D Bár ebben a kaki időben nem csoda, de ez is hátha...


Ma apunak elszaladtam a patikába és már majdnem mondtam, hogy... ööö és kérnék egy terhességi tesztet, de inkább kértem egy cebion cseppet. :D Azt hittem van itthon a szekrényben, de csak a doboza volt, hála Istennek, különben ma én is megcsináltam volna. De holnap este rohanok a DM-be. :D


D.

2014. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:

A vasárnap hajnali vagyok..ma is csináltam egyet. Szerintem ez is totál negatív :( De még nem jött meg...


[link]

2014. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem látok rajta semmit! :( Mikorra is nem vártad?



Nekem még mindig fáj az alhasam, eléggé ahhoz, hogy nehezen aludtam éjjel. Viszont 3 napja mérem a hőmet reggel ébredés után (még sosem csináltam, itt olvastam és gondoltam kipróbálom). 2 napja 36.7 volt, tegnap 36.6 és ma 36.3. Állítólag terhesség alatt fennmaradna a hő, menzesz előtt visszaesik. Szóval... :(

2014. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
Mára nem várom. Úgyhogy szerintem már pozinak kéne lennie. A hőm nekem 36,8 körül van minden nap még egyenlőre..
2014. szept. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
Nem reményt kelteni szeretnék, de van, akinek később mutatja ki, pláne, ha a fogantatástól nem telt még el 2 hét. Akkor van még remény, hátha! Gondolok rád.
2014. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 A kérdező kommentje:

Ezen a teszten én sem látok második csíkot :( De ha még nem jött meg akkor remény is van :)


Mindenkinek továbbra is drukkolok, nekem sajnos pár nap maszatolás után megjött rendesen...


Folyamatosan jövök és izgulok Mindenkiért! :) DRUKK!!!!

2014. szept. 2. 16:30
 70/93 anonim ***** válasza:
A hajnali tesztelő vagyok. Sajnos megjött :( Igaz,még csak éppenhogy és barnás...de sajna...ez van :(
2014. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!