Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy érzem babát várok, izgulto...

Úgy érzem babát várok, izgultok velem még egy hétig?

Figyelt kérdés

:)

Legyen ez egy olyan napló féle :) Lehet majd később jól jön valakinek. Ha mégsem lesz baba akkor tanulságként, ha pedig van baba akkor...



Nem tudom megmagyarázni, de úgy érzem, hogy Babát várok :)

Nem terveztük, egyszer nem védekeztünk a hónapban. Van már 3 gyerkőc, tervezzük a negyediket, igaz későbbre :)


Megéreztem az ovulációt, de az előtt 5 nappal voltunk védekezés nélkül.

Azóta eltelt egy hét, szeptember elsejére nem várom.


Amiket érzek

- tudom fura, de tök erősen érzem, hogy VAN :)

- együttlét után 7 nappal elkezdődött az erős mindjárt megjön érzés

- cicik fájnak, nem érzékenyek, a zuhany sem esik jól :P

- éjjelente kijárok pisilni

- derékfájás 4 napja

- állandóan fázok

- napközben is elalszom, ami 3 gyerek mellett vicces :)

- ma a 21. napon este émelygés és nem ettem meg a vacsit, mert savanyúnak éreztem :O


Ha nem szeretnél velem izgulni, kérlek ne írj ilyen-olyan rosszindulatú megjegyzést. Van aki érzi, van aki nem érzi és van aki "beérzi" és még sincs baba...


Nem beképzelem a tüneteket,mert nem vagyunk "rástartolva"

Szóval tuti nem pszichés belemagyarázás...


2014. aug. 26. 21:50
 71/93 A kérdező kommentje:

:( Sajnálom! :(


Az első teszted hasonló volt az enyémhez, valószínű akkor az száradási csík :(


Ne keseredj el!

Mi most éltük férjemmel, hogy decemberre időzítünk, akkor tuti hamarabb jelentkezik :)

2014. szept. 2. 18:21
 72/93 A kérdező kommentje:
...nem éltük, hanem megbeszéltük :)
2014. szept. 2. 20:52
 73/93 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy megjött! :(


Kérdező, akkor majd a Jézuska meghozza! :)


Én ma reggel mértem hőt és 36.6. Nem igazán értem, mert eddig mindig ugyanakkor mértem. :S

Csináltam tesztet, fel sem töltöm, mert full negatív! Derekam leszakad, nagyon fáj. Hasam is még mindig érzem. Még nem adom fel, pénteken leszek a 28. ciklusnapon. Bár ritka, ha pontosan jön meg...


D.

2014. szept. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
Sziasztok. A hajnali vagyok :) Képzeljétek, 2 napja úgy jött meg, hogy csak nagyon kevés barna valami,ami nekem fura volt,mert sosem volt ilyenem, egyből erős vérzés. Aztán tegnap semmi nem volt, de a hasam fájt. Na már kezdtem örülni, hogy megyek is akkor ma tesztet venni....Erre ma megjött normálisan, erősen :( Na mindegy, itt egy új hónap :) Veletek mizujs?
2014. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:

Sajnálom! Azt hiszem én is erre a sorsra jutok! De új hónap, új esélyek. Én júliusban szültem, imádtam akkor pocakos lenni, lenge rucik, nyár. Gondolj erre! :)


Tegnap nagyon fájt az oldalam, egész éjjel ment a hasam. Mára minden tünet elmúlt. Se fájdalom, se hasmenés. Ma reggel vezettem és félre kellett állnom, annyira szédültem.


Ma elnyomtam egy tesztet, medi labot. Negatív lett. Sehol egy halvány csíkocska. Még nem adom fel. Holnap vagyok a 28. ciklusnapon. 2 éve szültem, azóta mindig 28. napra jön meg, előtte 32-34 naposak voltak a ciklusaim. A remény hal meg utoljára! :S


Van még valaki, aki tesztel, vágyakozik?


D.

2014. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!


Nem hiszem el nem hiszem el...csak ezt mondogatom magamban.

Tudjátok szombaton jelentkezett valami barnázás, 2 nappal az esedékes előtt, utána két napig barnáztam,majd megjött, de nem olyan erősen és nem úgy ahogy szokott. Tartott tegnapig. Olyan volt, hogy pl. éjjel szinte semmi nem volt, nappal meg max. egy tampon is elég lett volna, ha higiéniai okok miatt nem cserélné az ember lánya ugye....

Ma reggel ugy keltem, hogy rohanni kellett hányni.

Mondtam, hogy mát tök mindegy, volt még x-epil itthon,mondom ellövöm.


ÉÉÉSSSS

[link]


Most viszont nagyon be vagyok tojva :( Ha van még baba akkor minden rendben van vele? Vagy megint úgy lesz,mint a 3. babámmal? Viszont akkor kapni kellene az Utrogestant.

Hívtam a dokimat, sajna ma nem tudott fogadni,mert nincs rendelés, majd holnap nála kezdem a napot.

Azt mondta, hogy ezen a napon semmi nem múlik :(


Aggódoom :(

2014. szept. 4. 18:06
 77/93 anonim ***** válasza:

Ez pozitív! De milyen xepil teszt ez? Még nem láttam ilyet.

Hallgass a dokira, egy napon már tényleg nem múlik. Szorítok!

2014. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:

Jézuuusom! :) De jóóóóó! Basszus!


Nagyon gondolok rátok. Az én dokim is azt mondta anno, hogy egy napon nem múlik. Holnapra megy a drukk! Ez nem kicsit pozitív. :D De jóóóó!


De amúgy is azt írtad, hogy vérezgettél előzőleg is, hátha megint csak ez van, plusz kapsz gyógyszert és kész. Reméljük a legjobbakat!


Szorítok!


D.

2014. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)


Én kérdezni szeretnék tőletek valamit.


2 hete voltam orvosnál akkor még csak 13mm vastagságú méhnyálkahártyát látott. Visszamentem 1 napja, akkor már volt petezsák, és szikhólyag, de nem volt benne embrió.

Egy kalkulátor szerint 6 hetes vagyok. Ilyenkor már lennie kellett volna benne nem? :(

2014. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:

Ezt nézzétek meg!! Annyira aranyos. :)


http://www.youtube.com/watch?v=0C5R_12zpKM

2014. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!