Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy érzem babát várok, izgulto...

Úgy érzem babát várok, izgultok velem még egy hétig?

Figyelt kérdés

:)

Legyen ez egy olyan napló féle :) Lehet majd később jól jön valakinek. Ha mégsem lesz baba akkor tanulságként, ha pedig van baba akkor...



Nem tudom megmagyarázni, de úgy érzem, hogy Babát várok :)

Nem terveztük, egyszer nem védekeztünk a hónapban. Van már 3 gyerkőc, tervezzük a negyediket, igaz későbbre :)


Megéreztem az ovulációt, de az előtt 5 nappal voltunk védekezés nélkül.

Azóta eltelt egy hét, szeptember elsejére nem várom.


Amiket érzek

- tudom fura, de tök erősen érzem, hogy VAN :)

- együttlét után 7 nappal elkezdődött az erős mindjárt megjön érzés

- cicik fájnak, nem érzékenyek, a zuhany sem esik jól :P

- éjjelente kijárok pisilni

- derékfájás 4 napja

- állandóan fázok

- napközben is elalszom, ami 3 gyerek mellett vicces :)

- ma a 21. napon este émelygés és nem ettem meg a vacsit, mert savanyúnak éreztem :O


Ha nem szeretnél velem izgulni, kérlek ne írj ilyen-olyan rosszindulatú megjegyzést. Van aki érzi, van aki nem érzi és van aki "beérzi" és még sincs baba...


Nem beképzelem a tüneteket,mert nem vagyunk "rástartolva"

Szóval tuti nem pszichés belemagyarázás...


2014. aug. 26. 21:50
 11/93 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtetem hogy azota én is alszom mint ha kötelezö lene van amikor már délelöt be tudnék aludni
2014. aug. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a drukkokat :)


Ki hogy érzi magát Lányok?

Nekem tegnap este ugye kimarad a vacsi, ma reggel sem ettem semmit.

Fejem fáj, de az tuti a fronttól. A gyomrom olyan,mint amikor sok sava van az embernek, de az valószínű attól, hogy nem ettem :P


Viszont a cicik kevésbé feszülnek és a hasamat sem érzem annyira :O Ha leülök akkor olyan, mintha egy "kis kő vagy lufi lenne benne" de nem szurkál, nem érzem az az majdnem megjön érzést nem...


Derekam fájdogál, de ugye az is jelenthet bármit...


Írjatok, Ti hogy vagytok! :)

2014. aug. 27. 09:47
 13/93 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 3-as voltam. Most megfázás jellegű tüneteim vannak, este dideregve aludtam el. (Állítólag ilyet is okoz, az amúgyis megnövekedett hőmérséklet.) A hasam olyan puffadtnak érzem, ha nem látják, akkor kiengedem az övem. Reggelente erős éhségérzet szerű érzésem van... Kitartás mindenkinek, már csak pár nap és kiderül, hogy van-e albérlőnk. :)
2014. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 A kérdező kommentje:
:) én is fújkálom az orrom
2014. aug. 27. 10:14
 15/93 anonim ***** válasza:
Akkor ezzel sem vagyok egyedül. (3-as voltam) :)
2014. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 4-es vagyok. Olyan "meg fog jönni" érzésem van, a hasamban is meg lejjebb is meg mindenhol :( Meg hisztis is vagyok, mint mensi előtt mindig egy héttel, türelmetlen...szóval ezek a tünetek olyan menzisek. Ideges is vagyok, bár lehet azért, mert hétvégén megyek egy állásinterjúra. Hát nem tudom. Ja és fázok is, bár elég hideg van amúgy is :)
2014. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 A kérdező kommentje:

Szurkolok az állásinterjúhoz :)


Biztos az miatt vagy idegesebb ;)

2014. aug. 27. 10:59
 18/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Drukkolok Nektek nagyon. Én 5-re nem várom a menzeszemet. NEm tudom hova tenni a hasfájásomat. Olyan mint amikor a lányommal voltam terhes, előtte is ezt éreztem mint most, de akkor menzesz előtt 4 nappal, pozi is lett a teszt.


Most viszont még másfél hét van a nemvártig. Próbálom nem beleélni magamat, főleg, hogy nem is peteérés napján voltunk együtt. Előtte 2 nappal. (pontosan tudom mikor van peteérésem) Viszont azóta fáj a hasam, petefészkem (?). 6. napja. És ma olyan hisztis vagyok, hogy nem ismerek magamra. Kicsit fura lenne, ha ez már tünet lenne. Ilyen korán. Majd kiderül.

2014. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Drukkolok neked, Kerdezö, es a többieknek is! Mi csak 1-2 even belül tervezünk babat, de mar almodozunk rola:)
2014. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Drukkolok továbbra is mindenkinek :)

Van nálatok valamilyen változás?


Én ma kíváncsiságból megmértem a hőmet (tudom semmit sem ér, ha nem rendszeresen és ugyan akkor teszi az ember) ÉS 37,2. Valószínűleg semmit nem jelent :( csak megemlítem, ha már "napló"


Viszont ma vettem tesztet...és holnap reggel csinálok egyet (2 db-os x-epil) Nem fűzök hiú reményeket, de a férjem holnapi szülinapjára szép kis ajándék lenne :D


A másodikat vasárnapra tartogatom.

2014. aug. 27. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!