Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy érzem babát várok, izgulto...

Úgy érzem babát várok, izgultok velem még egy hétig?

Figyelt kérdés

:)

Legyen ez egy olyan napló féle :) Lehet majd később jól jön valakinek. Ha mégsem lesz baba akkor tanulságként, ha pedig van baba akkor...



Nem tudom megmagyarázni, de úgy érzem, hogy Babát várok :)

Nem terveztük, egyszer nem védekeztünk a hónapban. Van már 3 gyerkőc, tervezzük a negyediket, igaz későbbre :)


Megéreztem az ovulációt, de az előtt 5 nappal voltunk védekezés nélkül.

Azóta eltelt egy hét, szeptember elsejére nem várom.


Amiket érzek

- tudom fura, de tök erősen érzem, hogy VAN :)

- együttlét után 7 nappal elkezdődött az erős mindjárt megjön érzés

- cicik fájnak, nem érzékenyek, a zuhany sem esik jól :P

- éjjelente kijárok pisilni

- derékfájás 4 napja

- állandóan fázok

- napközben is elalszom, ami 3 gyerek mellett vicces :)

- ma a 21. napon este émelygés és nem ettem meg a vacsit, mert savanyúnak éreztem :O


Ha nem szeretnél velem izgulni, kérlek ne írj ilyen-olyan rosszindulatú megjegyzést. Van aki érzi, van aki nem érzi és van aki "beérzi" és még sincs baba...


Nem beképzelem a tüneteket,mert nem vagyunk "rástartolva"

Szóval tuti nem pszichés belemagyarázás...


2014. aug. 26. 21:50
 41/93 A kérdező kommentje:

Jujj 4-es :) teszteltél, vagy kibírod holnapig? :D :)


Szívből drukkolok Mindenkinek!

Most, hogy egyre kevesebb nap van hátra, még nehezebb a várakozás...


Reggel úgy éreztem, hogy tele van a gyomrom savval, nem olyan tipikus hányinger, meg émelygés, olyan refluxos érzés, de tuti a tegnapi esti nyers hagyma miatt :D


Hááát a halvány csíkok.... Látom én is őket, direkt nem írtam, hogy ne "befolyásoljak" senkit, de én ezeket inkább negatívnak veszem egyenlőre. Volt ilyen tesztem a harmadik gyerkőc előtt és akkor is nagyon beleéltem magam, de nem volt baba (ugyan ez a teszt volt)

Egyenlőre száradási csíknak könyveltem el, de azért titkon nagyon reménykedem.

2014. aug. 30. 08:32
 42/93 A kérdező kommentje:

Ma is csináltam tesztet (tudom, hülyeség, de ha már így belekezdtem akkor legyen"dokumentálva")

Ha lesz baba-ha nem lesz baba akkor is tanulságos lesz valakinek majd :)


A három teszt sorrendben. Az alsó a mai:


[link]


[link]


Én a legalsó, a main mintha már egy kissé rózsaszínesnek látnám azt a nagyon-nagyon halvány vonalat, de még mindig száradási csíknak hívom... volt már ilyenem baba nélkül sajnos :(

2014. aug. 30. 10:49
 43/93 anonim ***** válasza:

Igen, rózsaszínes. Nekem is volt egy ilyen tavaly, végül megjött a menzeszem több nap késéssel. Valami tehát elindult, csak nem lett baba. Ezért is mondják, ne teszteljünk, csak elmaradt menzesz után. Én mégis tesztelek majd, mert nem bírok várni és ha nem jött most össze, sem dőlök a kardomba, pedig nagyon- nagyon szeretnék még egy gyermeket.


Reméljük napról- napra erősebb lesz a csíkod!


D.

2014. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 A kérdező kommentje:

De örülök, hogy írtál és, hogy te is látsz rajta valamit :)


Persze nem élem bele magam, nekem is volt ilyen, baba meg sehol :(


Meg ugye még 2 nap van hétfőig (akkorra nem várom)

Te mikor tesztelsz? :)


B.

2014. aug. 30. 11:17
 45/93 anonim ***** válasza:

Már írtam többször, kár, hogy nem lehet rendesen nyomon követni. Meg aláírni is elfelejtettem párszor. Nyilván ezért anonim az oldal. :D


Szerdán tesztelek. Péntekre nem várom. Azaz péntek körülre. :) Már van egy drága kislányom, de annyira jó lenne egy tesó neki, vagyis nekünk. :) Alig bírom kivárni, itt sikongat a teszt a szekrényben, hogy csináljam meg. :D De még kitartok!

2014. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:

Megint nem írtam alá. :D:D:D


D.

2014. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 A kérdező kommentje:

Drukkolok, hogy jöjjön a kistesó! :)

Erős vagy, hogy kibírod! Főleg úgy, hogy van otthon teszted!:)

Le a kalappal!


Hát én kitettem a tesztek képét, hogy lássam ki mit ír, de eddig 3-an írták, hogy negatív....


No, majd kiderül, ha nem most akkor majd szeptemberben, októberben, amikor jönni akar :)

2014. aug. 30. 11:37
 48/93 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 4-es vagyok. Nem teszteltem, már kibírom holnapig :) De holnap szerintem 5-kor kelek :D :D Mindenképp írok majd. Izgulok. Mensis fájdalmaim már nincsenek, viszont anyukám is mondta, hogy tuti megjön, mert kibírhatatlan vagyok...nem tudom van-e babásan is ilyen tünet?! Mensi előtt nekem van :)
2014. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:

Hát igen, babásan is van ilyen tünet! Nekem 9 hgónapig tartott! :D Drukk reggelre. ÖÖÖ azaz hajnalra! :D



D.

2014. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 A kérdező kommentje:

Én is drukkolok hajnalra! :)


Hát Lányok, nálam elindult a mensi ma délután :O Amit azért nem értek, mert:

1, 2 nappal előbb jött, pedig ált.-ban késni szokott

2, mindig 1 nap barnázás szokott lenni, most meg élénkpiros, igaz kevéske nagyon, de akkor is, na....


3, baromi nagyot csalódtam, nem azért mert nincs baba (jó, hazudnék ha azt mondanám, hogy nem sz@r érzés) DE az a rossz, hogy a saját megérzéseimben csalódtam :( Annyira erős volt, pedig tényleg nem vagyunk úgy élesben a baba dolgon...

Szóval a megérzések nem jelentenek semmit és a száradási csíkok sem :P


Azért figyellek ám Titeket és most még jobban szurkolok Mindenkinek!


hajnal 5 után várjuk a híreket :D :) ;)

2014. aug. 30. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!