Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy érzem babát várok, izgulto...

Úgy érzem babát várok, izgultok velem még egy hétig?

Figyelt kérdés

:)

Legyen ez egy olyan napló féle :) Lehet majd később jól jön valakinek. Ha mégsem lesz baba akkor tanulságként, ha pedig van baba akkor...



Nem tudom megmagyarázni, de úgy érzem, hogy Babát várok :)

Nem terveztük, egyszer nem védekeztünk a hónapban. Van már 3 gyerkőc, tervezzük a negyediket, igaz későbbre :)


Megéreztem az ovulációt, de az előtt 5 nappal voltunk védekezés nélkül.

Azóta eltelt egy hét, szeptember elsejére nem várom.


Amiket érzek

- tudom fura, de tök erősen érzem, hogy VAN :)

- együttlét után 7 nappal elkezdődött az erős mindjárt megjön érzés

- cicik fájnak, nem érzékenyek, a zuhany sem esik jól :P

- éjjelente kijárok pisilni

- derékfájás 4 napja

- állandóan fázok

- napközben is elalszom, ami 3 gyerek mellett vicces :)

- ma a 21. napon este émelygés és nem ettem meg a vacsit, mert savanyúnak éreztem :O


Ha nem szeretnél velem izgulni, kérlek ne írj ilyen-olyan rosszindulatú megjegyzést. Van aki érzi, van aki nem érzi és van aki "beérzi" és még sincs baba...


Nem beképzelem a tüneteket,mert nem vagyunk "rástartolva"

Szóval tuti nem pszichés belemagyarázás...


2014. aug. 26. 21:50
 31/93 anonim ***** válasza:
Én meg látok valamit, de lehet az csak a helye lenne
2014. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:

Én sem látok rajta semmit, de ez nem jelent az ég világon semmit. Még korai lehetett. Én jövő héten szerdán tesztelek, ha maradnak a tünetek.


D.

2014. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is csatlakoznék! :) 5-ére nem várom, 15-e körül volt az ovum, de már kb 4-5 napja le akar szakadni a mellem, fáj a derekam, és a hasam is görcsölget. Tudom, h ezek mensi tünetek is lehetnek, de nem hiszem, h előtte két héttel kellene jelentkezniük... Fázok, és olyan álmosság tör rám néha... Szerintetek?
2014. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nagyon fázok és folyton pisilek, a hőm 36,9 volt most. Nem tudom, szerintetek ez mit jelent?! Beteg nem vagyok, mert más tünetem nincs.
2014. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!


Ki-hogy van? :)


Nálam: Tegnap, mensi előtt 4 nappal erős derék és alhasi fájdalom volt aznap többször is, nem tartott sokáig, de többször rohantam a wc-re, hogy na tuti megjött....de aztán semmi. Ma is volt hasonló, cicim kevésbé feszül, de érzem. Ma kb alig ettem valamit, viszont nagyon szomjas vagyok.

Ahogy számítottam is rá, a teszt negatív lett tegnap. Ma a másik felét is ellőttem (2 db volt a dobozban) azon sem látok semmit.


Viszont aminek örülök, hogy a mensi előtt idegbaj eddig nem jelentkezett. Ilyenkor már alig lehet hozzám szólni már akkor robbanok :P Most meg ilyen nincs.


Egyenlőre semmi extra, izgulás ezerrel :)


Írjatok!

Már csak max 3-4 nap és kiderül minden.

:) :)


Hajrá-hajrá Mindenkinek! :)

2014. aug. 29. 20:24
 36/93 A kérdező kommentje:

Mutatom nemsokára a mi tesztemet is :)

hamár napló :)

2014. aug. 29. 20:26
 37/93 A kérdező kommentje:

Mai

[link]


A kettő (mai alul)

[link]

2014. aug. 29. 20:45
 38/93 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Lehet holnap tesztelek egyet :) Amúgy nekem semmi kül, ma 37 volt a reggeli hőm, még mindig mindjárt megjön érzés, cicifájdalom nincs, de hisztis vagyok mint állat. :/
2014. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
csakoj én holnapra, nem várom tegnapota fáj a derekam cicik ép hogy höm 36,7 jó mert már 36,8 meg 36,9 menzeszelek nem tudom görcsöm, 9dpo ota nincsen hogy nem nagyon akkar a menzesz készülni ijenkora már meg veszek a göcsöktöl.
2014. aug. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:

Na jó, én nem vagyok olyan aki odaírja, hogy látni valamit a teszten, csak azért, hogy örüljön a másik, DE KÉRDEZŐ, én az utolsó 2 teszten eskü látok halvány csíkokat! Vagy jojózik a szemem??? Pár nap és kiderül! Látja más is?


4es, majd írj mizu!


HAjrá utolsó!



Nekem már alig fáj a pocakom, viszont az elmúlt egy hétben nagyon fájt, belenyilalt.


Cserébe viszont leszakad a derekam, de úgy Isten igazából. Én szerdánál előbb nem tesztelek, 5-re nem várom.

2014. aug. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!