Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyors magyarázatra lenne...

Gyors magyarázatra lenne szükségem?! Tegnap pozitív teszt ma negatív? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap két pozitívat teszteltem ma meg 3negatívat. Holnap nem kéne megjönnije. Kétségbe vagyok esve melyikeknek hihetek? És mitől lehet pozitív a teszt ha még sincs baba?
2013. jún. 7. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
Nagyon feszült vagy, jót tesz egy kis sírás ilyenkor. Megkönnyebbülsz. Én is teljesen megértelek, már nem várt előtti nap teszteltem, már szédültem annyira bámultam a tesztet. Mintha valami lett volna rajta (nem olyan mint a tiéd, amin én láttam a 2. csíkot). Másnap csináltam még egyet-ugyanolyan, szemgúvasztás...harmadik nap már majdnem olyan volt a tiéd, majd bele hülyültem az izgalomba és a várakozásba. Aztán szépen elkezdett erősödni, de elég lassan, most kb. 9 hetes vagyok, még most is nehezem hiszem, abban a hónapban mikor összejött kb. 3-szor zokogtam, hogy nem sikerül, azt hiszem segített a feszültségoldásban. Én nagyon drukkolok neked, csinálj még teszteket és írd meg mi a helyzet!
2013. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:
Mert a leletek jók. Esetlek lelki okai lehetnek h.nem jön össze. 44-es ën tudom mit érzel. Remélem egyszer sikerül majd.
2013. jún. 7. 22:06
 63/71 anonim ***** válasza:
Ezzel az előzménnyel lehet, hogy jót tenne neked esetleg valami alternatív gyógymód. Gondolom pszichológusnál már jártál. Alapvetően nem hiszek bennük, de tényleg sok pozitív hatást hallottam ismerősi körben. Ez lehet pl. Bach virágterápia, családfelállítás, csoportterápia, kineziológus stb. Valami hátha segít.
2013. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:
A 6.oldalon van az előző irományom eleje. Utolsó neked gratulálok és nagyon boldog baba várást kívánok. Még az h.tegnap halvány volt a tesztem az nem is lett volna gond engem a mai akasztott ki h.még halvány csík sem volt rajta. Valahogy majd túl lépünk rajta. A párom jobban kiakadt. Olyan feszült a légkör köztünk.
2013. jún. 7. 22:16
 65/71 A kérdező kommentje:
Pszichológussal kezdtem, de nem segített és most kineziológushoz járok mintha kezdene visszahozni a valóságba, de mindig vissza esek. Sajnos...de minden 6évvel ezelőtti élmény olyan mint ha egy hete történt volna. És akkor még jönnek az álpozitív eredmények!
2013. jún. 7. 22:22
 66/71 anonim ***** válasza:
hu ezek után...biztos hogy nem segit a lelki állapotod a hejzeten. Ne rettegj,tudom lehetetlen nem félni.és aggódni.az enyém csak egy kis paca volt a monitoron,de én is gondolok arra hogy a következö is elmegy. De aztán az jut eszembe hogy csak apró lépésekben,elöször teherbe kéne esni. Próbálok csak a következö lépésre koncentrálni.a sirás nekem is jót tett.néha kell egy kis önsajnálat,de nem szabad ott ragadni mert a leendö gyerekeinkek erös eltökélt szülökre van szükségük. 44#
2013. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:

Szia Kérdezó, mi a helyzet veled? Remélem még nem jött meg? Teszteltél ma? Vagy kihagytad? Írj légyszi, és szerintem az is egy nagyon jó dolog, hogy nekünk leírod, hogy most mi játszódik le benned. Biztos, hogy nem tudtál még semmilyen szinten túllépni a babák elvesztésén, és ez is közre játszik abban, hogy nem sikerül, de nagyon rossz felé haladsz. Ha így folytatod megint depressziós leszel, és egyre távolabb fogsz kerülni életed legnagyobb álmától, ne adj isten még a kettőtök kapcsolata is rámehet. Tessék egy kicsit valahogy magad megerősíteni, és sajnos azt kell , hogy mondjam addig amíg te nem határozod el, hogy igenis összeszeded magad, és fölállsz a padlóról, addig mindegy is, hogy hova jársz, és kinek mennyi pénzt fizetsz ki, semmi és senki nem fog tudni segíteni. Gondolj arra, hogy egy babának egy erős, nyugodt, és biztos "lábakon" álló anyukára van szüksége, ez adjon neked erőt.

Hidd el, oka volt annak is, hogy a babák nem maradtak veled, de eljön a te időd is. Vár rád egy kis angyalka, és alig várja már, hogy a szülei legyetek, csak egy kicsit előbb a lelked tedd rendbe.

2013. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem teszteltem és még nem jött meg, de biztos meg fog. Úgy hogy nem tesztelgetek össze-vissza van menzeszre utaló jel, ha még sem jön meg akkor elmegyek az orvoshoz és majd megmondja mi a gond. Hát talán nem tart alkalmasnak a jó Isten h.szülők legyünk. Talán bele fogunk egy lombik programba, ha magától nem jön össze. 3hónap próbálkozás után terhes lettem az ikreimmel. Talán egy jel h.2év alatt nem sikerült. Talán nem is fog. Talán igen. Kicsit vissza veszek a túlzott akarásból mert így ez már nem mehet.
2013. jún. 8. 19:27
 69/71 anonim ***** válasza:
Nah, már jobb olvasni, hogy kicsit lehiggadtál, hűvösebb fejjel próbálsz gondolkodni. Valóban lehet, hogy az a baj, hogy már nagyon akarjátok, és az állandó stressz miatt nem jön. Nem tudom, hogy megoldható-e időben és anyagilag, hogy a következő hónapban peteérés idején elmenjetek egy kis pihenőre? Tudod, mikor csak egymásra koncentráltok, lazítotok, élvezitek egymás társaságát és kicsit kizökkentek a mókuskerékből. Talán egy ilyen romantikus hosszú hétvége lenyugtatna titeket, és kedvezne a projektnek. ;)
2013. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2013. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!