Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyors magyarázatra lenne...

Gyors magyarázatra lenne szükségem?! Tegnap pozitív teszt ma negatív? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap két pozitívat teszteltem ma meg 3negatívat. Holnap nem kéne megjönnije. Kétségbe vagyok esve melyikeknek hihetek? És mitől lehet pozitív a teszt ha még sincs baba?
2013. jún. 7. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem keltem ki magamból , én 2 év után lettem terhes, de elmentem orvoshoz ahelyett, hogy másokat kiidegeljek.
2013. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem tesztelnél idő előtt, akkor most nem ez lenne.

Amikor 2 évet vártam a babára sosem, de sosem teszteltem, mégis abban a hónapban mikor terhes lettem, tudtam teszt nélkül is hogy sikerült.

Aztán a csináltam akkor egyetlen egy tesztet, és másnap elmentem táppénzre

2013. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
0%
Hát bocs, lehet én vagyok a vak, de ezen akkor se látok semmilyen csíkot (a kontrollon kívül).
2013. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
nekem nemrég 5hetes 3naposan menzesz szerint pozitiv volt, 5hét 5naposan negativ, 2napra rá beindult a vetélés, másnap a véreredményemben a néta hcg 1.8volt. azért csinaltam annyi tesztet mert fenyegetö vetélés állt fenn az 5héttol.(ultrahangon látták már a petezsákot szikholyagot 5hetesen) de tényleg ne akadj ki ennyire a többieken,mert igazukvan,neharagudj. én is tudom mijen mert mi 20 honap sikertelenség átjárhatósági vizsgálat,gyógyszerek, után elsö babánk lett volna,és korházban végeztük mütéttel amit senkinek sem kivanok lelkileg.mégse jutott eszembe máson leverni pedig nekem is irták a negativ dolgokat. ök igy gondolhák és ezzel nincs gond mert ha azt mondjuk pozitiv anegativ is attol még nem marad meg a baBa (még csak nem is baba csak sejtecske gondolj igy rá nekem segitett) nem kivanok semmi rosszat söt,minden jot. de a segitö szándékot fel kell ismerni azokban a dolgokban amivel nem értesz egyett vagy nem tetszik.
2013. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
cjaj bocs a sok elirásért telefonrol irok.remélem értelmezhetö amit irtam
2013. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést! Ha úgy gondolod kiidegellek akkor nem kell válaszolni. És miből is gondoltad h.nem járjuk az orvost. Minden leletünk jó ës még sem jön a gyerek! És igen mi pozitívnak látjuk a tesztet meg még jó páran! De ez már amit ti írkáltok nem válasz a kérdésemre. És köszi mindent!
2013. jún. 7. 19:09
 47/71 A kérdező kommentje:
2013. jún. 7. 19:19
 48/71 anonim ***** válasza:

De ha most negatív, akkor miért nem lehet beletörődni, hogy nem sikerült?

Hiába pozitív a tegnapi, ha a mai negatív

2013. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:
Szerintem túl tárgyaltuk, beletörődök! Nem kívánom ezt amin én keresztül megyek. Kapaszkodik az ember mindenbe ti meg csesztettek! Kívánom h.ne kelljen ezt megélnije senkinek! Gratulálok! Biztos nem így állnék hozzá ha más lenne ilyen helyzetbe és ha lenne gyerekem.
2013. jún. 7. 20:11
 50/71 anonim ***** válasza:
0%

Képzeld így voltam. Már írtam, hogy 2 évet vártunk az első babára. De nem hülyültem bele.

A második baba szintén 2 év után sikerült, előtte 4 vetélés volt.

Aztán most a harmadikat várom, aki úgy fogant, hogy antibiotikumot szedtem és gyengítette a fogamzásgátló hatását.

2013. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!