Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyors magyarázatra lenne...

Gyors magyarázatra lenne szükségem?! Tegnap pozitív teszt ma negatív? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap két pozitívat teszteltem ma meg 3negatívat. Holnap nem kéne megjönnije. Kétségbe vagyok esve melyikeknek hihetek? És mitől lehet pozitív a teszt ha még sincs baba?
2013. jún. 7. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
ugyan olyan tesztel csináltad?
2013. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka az álpozitív teszt. Úgy tudom, bizonyos gyógyszerek és betegségek befolyásolhatják.


Kérdés, hogy tényleg pozitív volt-e tegnap, és negatív-e ma... hátha rosszul értelmeztél valamit.


Szerintem a nem várt utáni napon, reggeli első pisiből csinálj egy tesztet, annak már kb. hihetsz. Szóval holnapután reggel.

2013. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:
Először egy más fajtával. Aztán nagy idegembe vettem olyat ami tegnap pozitív lett de ma negatív az a fajta is. Még sincs baba és pont én fogtam ki az az egyet ami pozit mutat? Tegnap egy medi-lab meg egy valentin is pozitív lett ma miért nem?
2013. jún. 7. 10:40
 4/71 A kérdező kommentje:
2013. jún. 7. 10:42
 5/71 A kérdező kommentje:
Erre tegnap 18an írták h.pozitív. Hát még sem...
2013. jún. 7. 10:43
 6/71 anonim ***** válasza:
Ez halvány, de pozitív. Szerintem annyi történt, hogy még fiatal a terhesség, így a vizeletben hol van elég hcg, hol nem a pozitív teszthez. Tesztelj az elmaradt menzesz után reggel, az a biztos :)
2013. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
100%
ne parázz! ott van a csík! tesztelj 10essel ha tudsz a nemvárt napján vagy utána! Csak nyugalom, szerintem baba lesz ott! :)
2013. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
5%
Talán korai vetélés
2013. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, várakozz, ha nem jön meg akkor tesztelj 2-3 nap múlva, ha meg megjön, akkor elindult valami de nem sikerült. Nem tudod befolyásolni, csak idegeskedsz egy csomót. Szóval türelem és várakozás!
2013. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
Ha nem jon meg,akkor megint teszt!!! Es irj! :) szoritok
2013. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!