Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyors magyarázatra lenne...

Gyors magyarázatra lenne szükségem?! Tegnap pozitív teszt ma negatív? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap két pozitívat teszteltem ma meg 3negatívat. Holnap nem kéne megjönnije. Kétségbe vagyok esve melyikeknek hihetek? És mitől lehet pozitív a teszt ha még sincs baba?
2013. jún. 7. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, de fizikai képtelenség h.egyik nap erősebb rá egy napra meg sehol semmi. Inkább h.erősebbnek kellene lennije. LEHET H.TEGNAP emelkedett volt az Lh hormon bennem és az viccelt meg elég rossz vicc. Hogy hihettem h.nekem sikerülhet. Köszi azért és megírom majd h.végződött. A melleim fájnak de vmi kegyetlenül bár ez is két esélyes. Menz.előtt is fáj csak nem ennyire.
2013. jún. 7. 13:09
 22/71 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel és nap közben is pozitív lett. Ma mind negatív a reggeli is.
2013. jún. 7. 13:14
 23/71 anonim ***** válasza:
Írd majd meg légyszi 2 nap múlva az eredményt!Drukkolok!
2013. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
Ne add már fel! várj még két napot! Nyugi, légy türelmes. Nem lehet az, hogy pozitív és utána negatív. Kevés még a hcg a vizeletben. Reggel első pisiből tesztelj! Drukkolunk!!!!
2013. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
Látod pont ezek miatt mondják hogy csak az elmaradt mensi után teszteljen az ember mert még oylan kevés a HCG hogy hol pozitív hol negativ lehet a teszt igy kiboritjaa kismamát ahogy most téged is.
2013. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
0%

Hiába pontoztok le, ha először pozitív utána negatív akkor az vetélés .

Miért kell biztatni? hogy utána nagyobbat csalódjon?

2013. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap alatt nem ürül ki a HCG a szervezetből még vetélés után sem.... Ez annyira korai ahol a kérdező tart hogy simán belefér a HCG szint ingadozás.
2013. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:

Akkor legyetek okosak.

Én is így jártam, tudom miről beszélek

2013. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked!
2013. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 A kérdező kommentje:
Már nem tudom mit higgyek. Már nem merek tesztet csinálni. Várok de már nem sok reményt látok.
2013. jún. 7. 14:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!