Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyors magyarázatra lenne...

Gyors magyarázatra lenne szükségem?! Tegnap pozitív teszt ma negatív? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap két pozitívat teszteltem ma meg 3negatívat. Holnap nem kéne megjönnije. Kétségbe vagyok esve melyikeknek hihetek? És mitől lehet pozitív a teszt ha még sincs baba?
2013. jún. 7. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
Én alig aludtam éjszaka az izgalomtól és most nagyon csalódott vagyok a negatív teszt miatt. Gondoljátok h.nekem a menzeszt jelezte ki a teszt? Ez kész rémálom. Ha tegnap pozitív lett ma meg negatív ha nagyon akarom pozitív de halványabb a tegnapinál. Nem hogy erősebbnek kellene lennije? 2éve várunk a babára és ez volt az első pozitív ami nem is az? Jájj ebbe én beleőrülök.
2013. jún. 7. 11:38
 12/71 anonim ***** válasza:
Próbálj megnyugodni! Ha pozitív (márpedig ez az), akkor kell ott lennie valaminek. De nagyon korán teszteltél, ilyenkor még alig van hcg a vizeletben, ezért szabadna csak a menzesz elmaradás után, mert ha ez terhesség, de a menzesz idejében elvetélsz (ami a terhességek legalább harmadával megtörténik, mert genetikai baj volt, nem jól ágyazódott be stb), akkor csak magadat stresszelted vele! Tesztelj 2-3 nap múlva reggel, kívánom, hogy pozitív legyen!
2013. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
Ritkán mutat tévesen pozitivat, mivel még nagyon koriai igy az lehet hogy az van amikor van kellő mennyiségű HCG a vizeletedben van amikor nincs. Ha ugyanabból a pisiből lett a 3 pozityv teszt akkor ott tuti volt HCG. A maiban meg nem mivel még korai és hol több hol kevesebb a szintje. Várj pár napot. Mivel több teszt is pozitív lett igy kizárható hogy hibás volt a teszt. viszont az nagyon gyakori hogy negativat mutat pedig van baba. Majd irj mi a helyzet.
2013. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:

Elsősorban, nyugalom! Várd meg az esedékes menses napját, és ha késik, akkor valószínű, hogy baba. Ha nem, akkor vagy falspozitív volt (van ilyen, tapasztalat), vagy valami probléma miatt nem tudott rendesen beágyazódni. Erre ne is gondoljunk egyébként...


A lényeg, hogy koraterhességnél gyakori, hogy nem minden teszt ad egyértelmű eredményt. Ha halovány volt a tegnapi teszted, akkor még egy kis HCG szint ingadozás is okozhat negatív eredményt, annak ellenére, hogy úton van valaki. Ahogy sok más hormon, a HCG termelődése sem egyenlő ütemben zajlik. Néha kevesebb, néha több termelődik, egy napon belül.

Ráadásul a kérdésed kiírásának időpontja fél 11... addig három tesztet ellőni... azért, ilyenkor még nincs olyan mennyiségben jelen a hormon, hogy minden vizeletmintában kimutatható legyen. Szerintem, túl sok tesztet csináltál rövid időn belül, a vizeletedbe még nem ürült annyi HCG, hogy a teszt kimutassa. Arra pedig külön építeni kell, hogy a tesztek érzékenysége eltérő lehet. Ilyen korai terhességnél egyes tesztek nem is mutatnak pozitívat.

Szerintem, ezt böngészd át:

[link]


Szurkolok!

2013. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy a Medilab, ha halvány, az nega!!!Ha pozitív az eredmény, a medilab tesztről leugrik a 2. csík, olyan erős!!!
2013. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:
Máskor amikor medi-labot használtam halványan se volt két csíkos és élőben erősebb mint a képen 5percen belül kijött. Talán igazad lesz. Nem lehetek én terhes.
2013. jún. 7. 12:19
 17/71 A kérdező kommentje:
Tegnap reggeli pisiből lett a medi lab 2csíkos. És délben a valentin 10es is egyértelmű pozitiv volt. Tudom nem normális ennyi tesztet csinálni de ennyi hónap után biztosan szeretném tudni melyik teszt valós? E helyett kétségek közt kell lennem. Megfájdult a fejem lehet h.tényleg a negatîv az igaz. :-( ez annyira borzasztó! Volt boldogság tegnap. Nem éltem bele magam hát még jó...
2013. jún. 7. 12:35
 18/71 anonim ***** válasza:
Még ne keseredj el! Nagyon korán teszteltél, ez magyarázza a kétféle tesztet!
2013. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:

Jaj, ne keseredj már el! Főleg, hogy a 10-es teszt is pozitív volt. Értsd meg, hogy korai a tesztelés, nagyon kevéske még a hcg.


Várj 2 napot, annyit kibírsz! És reggeli első pisiből tesztelj! Meglátod, pozitív lesz! És ne idegeskedj, mert ha mégis babás vagy, csak ártasz vele és még meg is jöhet tőle :( Nyugi, tessék kivárni a két napot és okvetlenül írd meg az eredményt :)

2013. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
ha a reggeli lett pozitív és a napközbeni negativ egyértelmű hogy zaért lett negativ mert még korai., nem véletlenül moindják hogy reggel a legjobb teszttelni mert akkor van a legtöbb HCG a vizeletben. Nem is értem hogy most miből gondolod hogy nem vagy terhes..... HA A REGGELI LETT POZITÍV AKKOR OTT VOLT HCG.
2013. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!