Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyors magyarázatra lenne...

Gyors magyarázatra lenne szükségem?! Tegnap pozitív teszt ma negatív? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap két pozitívat teszteltem ma meg 3negatívat. Holnap nem kéne megjönnije. Kétségbe vagyok esve melyikeknek hihetek? És mitől lehet pozitív a teszt ha még sincs baba?
2013. jún. 7. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
Most ne is tesztelj hanme majd 2 nap mulva reggel. Ez a hozzáállás nem tesz jót.... A szakértők is megmondják hogy fals pozityv teszt angyon ritka viszont a korai tesztelésből kifolyólag gyakori a fals negativ teszt. De majd úgyis meglátod remélhetőleg. Egy teszt nem lesz poztiív ha nincs HCG...
2013. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
Téged ez már teljesen kiborított, próbálj megnyugodni, még bármi lehet.
2013. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
0%

Amit ide felraktál teszt, az a tegnapi?

Csak mert ez szerintem totálisan, teljesen negatív.

2013. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 A kérdező kommentje:
Hidd el nekem volt pár negatív tesztem az nem ilyen volt. Élőben sokkal erősebb mindenki pozitívnak mondta élőben és képről is de legyen neked igazad és valószinű a másik 2csíkos is negatív volt. Csak azt nem értem ha ez negatív akkor amin egyáltalán nincs csík azt minek neveznéd?
2013. jún. 7. 17:59
 35/71 A kérdező kommentje:
Tegnap még azt olvastam 13dpon elég jónak számít! Akkor vegzétek a kérdésemet tárgytalannak.
2013. jún. 7. 18:01
 36/71 A kérdező kommentje:
Másnak gyengébb csíkra pozitívat írogatnak. Na mind egy én is vak vagyok meg még 20ember rajtam kívül.
2013. jún. 7. 18:03
 37/71 anonim ***** válasza:
36%

Na tessék

Jön valaki aki nem biztat, és egyből kikelsz magadból

2013. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
36%

Fogd már fel, hogy elindult egy terhesség, ami idő előtt megszakadt .

Ha nem teszteltél volna a nemvárt előtt akkor ki sem derült volna. Ennyi volt, nem sikerült.

Minden nő életében rengetegszer előfordul, és nem is veszi észre, mert nem csinál előtte tesztet, csak pár nap késéssel megjön.

2013. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 A kérdező kommentje:
Ne érts félre és legyen igazad mert akkor értem h.amai miért totál hómező. 21hónap után te is kikelnél magadból szerintem.
2013. jún. 7. 18:07
 40/71 A kérdező kommentje:
Nem vagyok debil felfogtam. Csak a párom meg én is jól kikészültünk 1nap alatt.
2013. jún. 7. 18:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!