Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyors magyarázatra lenne...

Gyors magyarázatra lenne szükségem?! Tegnap pozitív teszt ma negatív? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap két pozitívat teszteltem ma meg 3negatívat. Holnap nem kéne megjönnije. Kétségbe vagyok esve melyikeknek hihetek? És mitől lehet pozitív a teszt ha még sincs baba?
2013. jún. 7. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 A kérdező kommentje:
Basszus mit nem adnék 1gyerekért nem 3ért. Akkor így könnyű. Én 30 éves vagyok és így ez elég gáz...és jah bele vagyok betegedve.
2013. jún. 7. 20:26
 52/71 anonim ***** válasza:
36%

Olvasd már el, amit írtam.

Én is 2 évet vártam az első és a második babára is.

2013. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
36%
De tudod mit, merülj csak bele az önsajnálatba, az biztos segíteni fog
2013. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 A kérdező kommentje:
Olvastam! Te erős vagy én gyenge, te anya vagy én nem. Önsajnálat? Azt ne mondd h.te nem szomorkodtál a 2évek alatt. De nem kell nekem válaszolnod ha ennyire begurulsz tőlem.
2013. jún. 7. 20:37
 55/71 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Csak egy kis csigavér! Ne omolj még magadba, hiszen nem jött meg! Amíg nem jön meg, addig simán lehet baba, és ez nem teszt függvénye ám! Kit érdekel igazán, hogyha negatívat mutat, de baba van? Tudod hányszor fordul elő ilyesmi? Most várom az első babánkat, és a rendelőben beszélgetve nagyon sok kismama mesélte, hogy negatív volt a tesztje, és már paráztak, hogy valami baj lehet, mert késik, tünet az meg vagy van, vagy nincs, egyénfüggő. A legjobb barátnőmnek van egy öt éves lánya. Neki is késett, konkrétan két különböző tesztet lőtt el, és negatív volt mindkettő. Nem hagyta annyiban, lement az orvoshoz, szívhangja volt már a kicsinek, kb. 7 hetes volt akkor.


Szóval, mielőtt a kardodba dőlsz, vigasztaljon a dologban a legjobb: nem jött meg eddig!


Nagyon szurkolok! És kicsit lazíts... Nem akarnak itt ártani a válaszolók, sokan járnak hasonló cipőben, hidd el, itt aztán megértik a kétségbeesésed és a bizonytalanságod.

Majd azért írj, hogy mi a helyzet! Megy a drukk!

2013. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
44es valaszolo vagyok.remélem vetted hogy nem ugyanaz akinek mar van gyereke. Ne törödj bele,nem kell feladni,amig nem jon meg.én azért irtam le hogy én hogyan vetéltem el hogy lasd van valosag alapja annak amit a többiek is irtak.hogy lehet majdn3 sikerult.nem vagyunk orvosok csak saját tapasztalatot tudunk leirni,és nem bantasképp de te ezt csesztetésnek vetted.erre irtam hogu a segitö szándék akkor is az ha neked nem esik jol.sokszor ilyen rideg a valosag. válaszokat kértél és kaptál.nem mindegyik az amit hallani akartál de válaszoltunk.sajnálom hogy szerinted ez cseszegetés,nem hiszem hogy bárki is annak szánta.tudjuk hogy mijen nehéz nem megbántódni mikor ugyérzed minden ellened esküszik.mi is ebben a cipöben jarunk.de azt meg kell értened hogy pont töllünk kell elfogadnod az öszinteséget.mert más nem érti ezt csak aki benne van. és még annyi hogy sajnos tényleg nagyon beleestél az önsajnálatba,és nem cseszegetni akarlak csak kivülröl igy jön lre amit irsz.és ez nem jo.ez kihathat a termékenységedre,kspcsolatodra...kérlek végy egy mély levegöt és lépj ki önmagad árnyékábol mert nagyon rossz felé sodornak a gondok.Én tényleg kivanom hogy sikeruljön és hogy legyen elég eröd felemelt fejjel reménykedve elöre nézni.
2013. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
ismét 44es szóval tényleg az a lényeg hogy még nem jött meg. drukkolok.
2013. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
36%

Azon elgondolkodtál már kedves kérdező, hogy miért nem akar hozzád egyetlen kis lélek sem születni?:) Először magadba tégy rendet, aztán jöhet a többi...2 év ide vagy oda..:) Tessék pozitívan gondolkozni, és hívni egy kis angyalkát, aki téged akar anyjának választani..:)


Így is lehet ám látni a dolgokat.........:) :)

2013. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 A kérdező kommentje:
Na csajok most megriggattatok! Mi várjuk azt a kis lelket és mindent megadnánk neki még sem tart ott fent senki alkalmasnak h.az anyukája legyek! Á mi van velem? Köszi a kedves szavakat. Bocs h.durva voltam,de ez most sok volt. Bár ne tesztelgetnék össze-vissza. Most megkíméltem volna magunkat ettől a drámától!
2013. jún. 7. 21:37
 60/71 A kérdező kommentje:
6éve ikrekkel lettem várandós. A 14.hétben közölte velem az orvos h.nincs szívhangja a babáknak és meg kellett szülnöm őket halva. És annyira véreztem h.még meg is műtött utána a dokim. Azóta nem sikerül bár utána sokáig 3 és fél évig védekeztünk antidepi bogyókat kellett szednem mert lelki beteg lettem. És most 2éve szenvedünk. Lehet h.a félelem h.ne h.így járjak megint is nehezíti a teherbe esést mert
2013. jún. 7. 22:02
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!