Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok....

Lehet, hogy terhes vagyok. Mit mondjak anyának?

Figyelt kérdés

6 napja késik és szinte mindennap rosszul vagyok és hányingerem van.

Nem biztos,hogy terhes vagyok,mert tesztet nem merek venni...De ha az vagyok,akkor nem szeretném megtartani a babát.Nem az anyagiak miatt,mert jól élünk mi is és a barátomék is,de én még élni akarok,világot látni,egyetemre menni és nem gyereket nevelni.Azzal tönkre menne a saját és a családom élete is.

Beszéljek vele?Mit mondjak neki?

Legközelebb csak vasárnap tudok vele beszélni,mert elutazott,addig én a mamámnál vagyok,telefonon meg mégsem akarom vele megbeszélni ezt....

16/l


2011. aug. 18. 16:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
Egyrészt igaza van az utolsónak, nekem pl terhesen is megjött. Másrészt meg ha elég felnőttnek érzed magad a kufircoláshoz, pláne így össze-vissza, akkor legyél ahhoz is elég felnőtt, hogy elballagsz a nőgyógyászhoz, hogy írjon fel neked tablettát, és nézze meg hogy milyen betegségeket szedtél össze a kalandjaid során.
2011. aug. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
73%

"Szex előtt kellene gondolkodni, nem utána! Ha ilyen felelőtlen vagy, akkor még nem való neked a szex.

Azonnal vegyél egy tesztet! Nem tartom nagyon valószínűleg a terhességet, mert az előváladék nem mindig tartalmaz életképes spermiumot, de azért az a 6 nap nem olyan kevés."

Nem bírok rájönni, hogy ezzel mi rosszat mondtam, amiért 77%-ra lettem lepontozva?! Bocsánat, de ez nagyon bosszant...

2011. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:

ma 10:26

Mindig lesz, akinek nem tetszik a hozzászólásod...

Én sem értem, miért vagyok 63%-on, szerintem nem mondtam hülyeséget.

Na mind1.

2011. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
72%
Mindig lepontoznak engem is, szerintem mert őszinte vagyok, és nem ajnározom pl ilyen esetekben a kedves kérdezőt. Ha azt írtad volna, hogy "nem baj kislányom, ilyen bárkivel előfordulhat, ne is vegyél tesztet, majd megoldódik magától" tuti 100%-os lenne a válaszod.
2011. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
Igen, tapasztaltam már. Néhány témakörben rendesen háborúznak a pontokkal. Hiába írsz valódi tényt, azt is lepontozzák.
2011. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana megcsinálni azt a tesztet, biztos, ami biztos. Amint elmúlt a havid, irány a nőgyógyász és írass gyógyszert. Anyukáddal is oszd meg a tényt, hogy szexelsz, mert a bogyó nem olcsó.
2011. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
én is irni akartam h lehetsz terhes mert megjött,nkm is megjött mikor terhes voltam.
2011. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:

Remélem én is, hogy nem vagy terhes, pedig jó kis lecke lenne neked, de reméljük ennyi is elég volt.

Egyik volt osztálytársam (végig ment rajta a fél város) 17 évesen szült, és azt sem tudta ki az apja a gyereknek, ja és volt neki állandó barátja. De végül minden kiderült. Elvetetni nem tudta, mert megjött neki 3 hónapig rendesen.

Szóval ha nem tudod az okát, hogy mitől voltál rosszul, és még mindig tart akkor tényleg kéne venned tesztet.

Legyél ezentúl felelősség teljesebb! Azok esnek a leghihetetlenebb módon teherbe akik nem akarnak.

Tapasztalatból beszélek, igaz én 22 vagyok, és 5 éve vagyunk együtt a barátommal, és nem csaltam meg hiába tetszek másnak...

2011. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!