Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok....

Lehet, hogy terhes vagyok. Mit mondjak anyának?

Figyelt kérdés

6 napja késik és szinte mindennap rosszul vagyok és hányingerem van.

Nem biztos,hogy terhes vagyok,mert tesztet nem merek venni...De ha az vagyok,akkor nem szeretném megtartani a babát.Nem az anyagiak miatt,mert jól élünk mi is és a barátomék is,de én még élni akarok,világot látni,egyetemre menni és nem gyereket nevelni.Azzal tönkre menne a saját és a családom élete is.

Beszéljek vele?Mit mondjak neki?

Legközelebb csak vasárnap tudok vele beszélni,mert elutazott,addig én a mamámnál vagyok,telefonon meg mégsem akarom vele megbeszélni ezt....

16/l


2011. aug. 18. 16:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:

muszáj tesztet venned, mert ha nem csinálsz semmit és terhes vagy, akkor a baba csak fejlődik, és kicsúszol az időből, 12. hétig lehet elvetetni

reggeli pisivel csináld meg

vagy kérd meg az egyik barátnődet hogy vegyen neked, ha nagyon félsz, de ne késlekedj most már egy napot sem!

és utána menj el egy nőgyógyászhoz, ideje lenne, mivel nemi életet élsz

ha pozitív a teszt, akkor pedig állj oda anyukád elé és mondj el neki mindent, mert az abortuszhoz kell a szülő !

2011. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim válasza:
56%
Hihetetlen milyen könnyen beszélsz erről! Meglepő, hogy milyen emberek vannak, sajnálom, hogy ezt kell mondjam. De 19 éves vok, és azért erre mindig odafigyeltem. Mért nem engedted fel a srácot? Jajj remélem nem vagy terhes látszik az írásodból mennyire gyerek vagy még.
2011. aug. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 Ráffájel válasza:
100%
Én ebbe a védekezős sztoriba szólnék bele. Annyi helyről lehet hallani már róla, hogy az valami hihetetlen... többek közt itt a fórumon is, nem hiszem el, hogy nincs tudatában egy 16 éves, hogy mit kéne tennie. De tudja, de nem érdekli és ezt még a kérdező is megerősítette. Én fiatal férfiként el sem tudom képzelni mit gondolhatott a kérdező haverja amikor gumi nélkül feküdt le a kérdezővel. Engem nem zavar ki kit csal meg, vagy, hogy mennyi idő után fekszik le vele és hányszor. Ez nem az én dolgom emberek vagyunk mondjuk ki a szex k*rva jó főleg ha valami új van benne. DE! Nem fér a fejembe, hogy nem szorult bele abba a gyerekbe, hogy felfogja mit is tesz. A kérdezőről meg nem is beszélve, ekkora felelőtlenséget csinálni már kész közhely. Itt a ti életekről van szó, ti szopjátok meg egy életre. És nem a barátod mert ő elhagy a g3cibe azt viszlát, hanem te és a haver, de leginkább te. Remélem nem leszel terhes és egy életre megjegyzed ezt a leckét. Ez most így alakult, én szurkolok neked, de mielőtt a haverod mondja meg a barátodnak, hogy elég közel kerültetek egymáshoz azelőtt te közöld vele. Ideges lesz mint az állat, de jobb ha tőled hallja az igazat.
2011. aug. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:

Az ciki ha valaki meglát?az nem lesz az mikor nagy pocakkal látnak?mert ha nem veszel időben tesztet akkor bizony igy fogsz mászkálni ha már kicsuszol az időből!!


Amugy meg enm igaz h gyerekkel nem lehet pasit találni.én most mentem külön gyerekem apjával,de találtam párt magamnak!!!


Gyerek mellett is be lehet fejezni a sulit,akár egyetemre is járni(anyukám is igy végzett el 2 egyetemet) bulizni is lehet,igaz nem minden hétvégén.

Szoval ez nem kifogás....


de tényleg mit tennél ha hiv+ lenne a srác?lehet ő se tud róla???az nem gáz???

2011. aug. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 A kérdező kommentje:

Nincs baba,ez tuti.Most ettől megnyugodtam nagyon.


Anya 24 volt,amikor én születtem,vele aztán az ég világon semmiről nem tudok beszélgetni,mert csak a munkája fontos neki,ha meg nem dolgozik,akkor vagy a barátnőivel van vagy az új pasijával.Nem nagyon érdekli az életem,csak az,hogy az átlagom legyen mindig 4.5 fölött.


Köszönöm a válaszokat

2011. aug. 19. 08:42
 66/78 anonim ***** válasza:
vettél tesztet vagy miböl gondolod?
2011. aug. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 A kérdező kommentje:
Nem,de megjött végre.Szóval szerintem csak simán késett.
2011. aug. 19. 09:23
 68/78 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú ez az eset és a többi ami hétről, hétre megjelenik itt a fórumon. Ilyenkor elgondolkodom azon, hogy mennyien vannak még olyanok, akik a gyk-en fel sem teszik a kérdéseiket.Ha belegondolok, én 16 évesen a csókig, simiig jutottam, és a frász kerülgetett, a gondolaattol is, hogy aegy férfi péniszét élőben lássam. ezzel nem egyedül voltam így, ahnem a 14 lányból az osztályban 9 így volt, persze rohamosan változtak a dolgok az új tapasztalatokkal... 17 évesek voltunk amikor a bnőmnk intéztem az esemény utániját, mert ő egyedül nem merte, mert megszakítással volt együtt a barátjával (akkor vesztette el a szüzességét)

Akkor ugyanezt mondtam neki mint amit neked most,

ha akkor hülye voltál, azon már nem segíthetek, de azon, hogy még hülyébb ne legyél, igen... így mentünk az ismerős anyjához gyógyszerért (aki volt olyan rendes, h a saját lánya nevére írta fel, tehát nyoma sincs...)

Ciki tampont/betétet is venni? Amúgy a legtöbb tesztnek olyan doboza van, amiből nem egyértelmű mi az, csak ha jól megnézed, vagy ismered milyen:)

Tényleg cikibb nagy hassal mutatkozni..


Mit mondjál az anyukádnak?

Anyu azt hiszem bajba kerültem, lehet hogy terhes vagyok, késik, és lehet felelőtlen voltam, segíts kérlek..


Eléállni, ennyi..

reszketni fogsz stb...De ha a bugyidat le tudod venni, akkkor legyen benned annyi, hoogy legalább vállalod. Nem irigyellek.

Én 24 éves vagyok, dolgozom, nem a szüleimmel élek, de én sem tudom, hogyan mondanám meg...


az tuti, hogy kiabálna...stb...



De nem lehet homokba dugni a fejed



Közben olvastam, hogy szerintet nincs baba...

TUTI???


Ennek ellenére szerintem az anyukád érdemel annyit, hogy volt egy ilyedelmed, és nem szeretnéd, hogy több iylen legyen, menjed el veled nőgyőgyászhoz, biztos ismer egy jót. Igaz én a barátommal járok a mai napig, mindig eljön velem, amikor gyógyszert íratok, vagy rákszűrésre megyek is, engem megnyugtat, együtt válalljuk a felelősséget...

Ha élsz nemi életet amúgy is ajánlott minimum évi 1szer elmenni..ez a nemi élettel jár, csak akkor csináld, ha azt is megcsinálod, ami vele jár!!!!

2011. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy hosszú lett előző vagyok...

" ilyen ijedelmed"

mármint,csak elírtam, a lényeg, hogy mondd el neki, mert lehet úgy érzed nem foglalkozik veled, de szerintem nem igaz, csak 16 évesen érzi így az ember...ha meg igaz, akkor lehet ez hoz közelebb benneteket...

2011. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
Ha megjött az csak egy dolog. Van, akinek terhesen is megjön.
2011. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!