Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok....

Lehet, hogy terhes vagyok. Mit mondjak anyának?

Figyelt kérdés

6 napja késik és szinte mindennap rosszul vagyok és hányingerem van.

Nem biztos,hogy terhes vagyok,mert tesztet nem merek venni...De ha az vagyok,akkor nem szeretném megtartani a babát.Nem az anyagiak miatt,mert jól élünk mi is és a barátomék is,de én még élni akarok,világot látni,egyetemre menni és nem gyereket nevelni.Azzal tönkre menne a saját és a családom élete is.

Beszéljek vele?Mit mondjak neki?

Legközelebb csak vasárnap tudok vele beszélni,mert elutazott,addig én a mamámnál vagyok,telefonon meg mégsem akarom vele megbeszélni ezt....

16/l


2011. aug. 18. 16:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
82%
Az Abortusz 30.000 Ft... ne értsétek félre, nekem nem volt szerencsére, csak utána néztem a dolognak. De, felelőtlen vagy. Vedd meg azt a rohadt tesztet és kész, megmondod majd, hogy az egyik ismerősödnek lesz, aki nem mert megvenni, ennyi. Ha pozitív, akkor először beszélj a barátoddal, utána anyukáddal.Ha a szexhez volt eszed, akkor ehhez is legyen.
2011. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
66%

Vegyél tesztet, előfordulhat az is, hogy azért késik mert ideges vagy...

Ha terhes vagy akkor meg jobb, ha minél elöbb kiderül.

2011. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim válasza:
78%

Melyik rosszabb?ha nem veszel tesztet,és folyamatosan benned van a remény,hogy talán mégsem vagy terhes,vagy veszel,és akkor végre megtudod az igazat.Vegyél,mert ki tudja,lehet hogy tényleg nem vagy az,és legalább tudsz egyet nevetni a dolgokon.De gondolj bele,hogy először elmondod anyukádnak,rohan veled az orvoshoz,közben kiderül hogy nincs semmi,az mind a kettőtöknek nagyon kellemetlen,anyukád is ugyanúgy megijed mint te!Nem csak neked pereg le a szemed előtt az életed ,hanem neki is!

De ha mégis terhes lennél,akkor ős is kell az abortuszhoz.jól írta valaki,tényleg 30ezer körül van az ára,én az 5évvel ezelőtti árfolyamot tudom,az volt 25ezer.

2011. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelj! Vegyél többfélét, és akkor minimális a tévedés.

Amúgy meg felelőtlen vagy, és lehet, hogy a szex magánügy, de anyudnak is jobb lenne, ha tudná, hogy nemi életet élsz, írattok fogamzásgátlót, akkor nyugodt lesz.

Ha pozitívat is mutat, másnap csinálj másfélét, mert lehet a teszt álpozitív is. Lehet tényleg csak az idegeskedéstől késik. Semmi ciki nincs abban, ha tesztet veszel, ha gyors bedugod a táskádba észre sem veszik.

Inkább most derüljön, hogy terhes vagy, mint később, most még időben vagy. Ha abortuszra kerül a sor, akkor abba a barátodnak is be kell szállnia a felével (ugyanúgy az ő gyereke is).

2011. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
100%
Ha hat napja késik és pozitív a teszt, akkor az nem állpozitív, hanem pozitív. Az kb egy 5 hetes terhesség, aminek illik pozitívot mutatnia, ha fennáll.
2011. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim válasza:
94%

Engem csak az az egy dolog érdekelne, hogy miért hiszik azt a felelőtlen tinik, hogy ha csak 1-szer, 2-szer nem védekeznek, akkor nem lehetnek terhesek, és nem is felelőtlenek? Ja,meg a slágerszöveg: "nem ment el bennem." No, és? Az előváladékban is lehetnek életképes spermiumok, bizony ám! Minek kufircol az, akinek ehhez nincs agya? Komolyan mondom, hogy törvényileg kéne szabályozni, hogy ne 14 éves korig, hanem 18-ig ne lehessen következmények nélkül szexelni. Mert ez a vége.


Igen, tudom, most gonosz vagyok. :-)

2011. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
41%
Vagy akkor maradnának az orálnál, ha annyira viszket nekik..
2011. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim válasza:
74%

17:14-re:


Igen, egyetértek veled. Ezért sem értek egyet azzal, hogy az ember ne mondja el legalább az anyjának, hogy nemi életet él. Az magánügy, mi? Hát, egy esetlegesen fennálló kamaszkori terhesség viszont egyáltalán nem az, és ha a szülő előre tudja, hogy mi a szitu, elbeszélgethet a gyerekével, hogy mindig minden körülmények között VÉDEKEZZEN! Nincs olyan, hogy "csak pár alkalommal nem".

2011. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim válasza:
64%
felelőtlen vagy.
2011. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
25%
na mivan, kiderült már??
2011. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!