Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak anyának?

Mit mondjak anyának?

Figyelt kérdés

Holnap bulizni megyünk a barátommal,mellettünk lévő városban lesz a party, hozzánk még könnyen eljutunk,de ő (5km-re lakik) már nem, úgy tudnánk,hogy eljövünk ide busszal,innen biciklivel megy haza..

Anyát meg szeretném kérni,hogy engedje meg,hogy aludjon itt,mert vele vagyok lassacskán 2éve, 17éves vagyok,szeretjük egymást, és most ez pont olyan helyzet..

Nagyon szigorú, kb 3hónapja felhoztam az együtt alvást, leszedte a fejem,hogy felejtsem is el..

Nem tudom,miért nem engedi meg,de olyan rossz lenne bejelenteni a páromnak,hogy akkor most te tekerj haza biciklivel.. Nincs messze,de éjjel ki szeretne menni?

Nem tudom,anyának hogy mondjam,hogy engedje meg..

?!

Köszönöm!


2011. júl. 29. 23:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha másképp nem engedi, mondd anyádnak, hogy külön szobában alszotok. Ha megoldható.
2011. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Megoldható lenne,csak ez pedig a barátom előtt lenne elég kellemetlen,hogy külön szoba, mikor ő 21éves, és tényleg 2éve hűségesen szeret,én pedig mikor egyszer itt alhat,akkor is külön szoba?:S
2011. júl. 30. 00:03
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
ugye tudod hogy ez a kapcsolat büntetendő?
2011. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
mondd azt hogy külön szobába fogsz aludni. amúgy meg úgy sincs ott hogy ellenőrizze.
2011. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy gáz lenne ezt a barátodnak mondani, de ha tényleg szeret elfogadja így a helyzetet és nem csinál belőle problémát.
2011. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:04


Miért lenne büntetendő? Elmúlt 14, nem kiskorú már! Fiatalkorú!

2011. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Bazki, reggel kell hazajönni a buliból, és meg van oldva a probléma!
2011. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Elfogadja,már két éve..:)

Büntethető? Ha szeretjük egymást,akkor szerinted?

Ez ilyen "szerelem első látásra" kapcsolat volt!

Megpróbálok holnap anyának valami meggyőző szöveget..

de eléggé félek!

2011. júl. 30. 00:09
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is először próbálkozz be azzal anyudnál, hogy külön szobában alszik a párod. A reakciójából majd látod, hogy belemenne-e abba is, hogy veled egy szobában aludjon.


Igaz, nem ismerlek titeket, de szerintem anyukád nem fogja megengedni, hogy egy szobában aludjatok a pároddal, mert azt gondolná, hogy annak nem alvás lesz a vége és hiába győzködnéd az ellenkezőjéről.


Ha belegondolsz még mindig jobb, hogy külön szobában alszik a párod, mint az, hogy éjszaka haza biciklizzen.


Azért szurkolok Neked.

2011. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

uhh hát ha már 2 éve együtt vagytok én se értem miért nem engedi anyud az együtt alvást lehet attól fél megtörténik aminek nem kéne, de mivel barátod 21 te 17 és 2 éve vagytok kapcsolatban gondolom azon már túl vagytok.

Lehet itt az idő, hogy leülj anyuddal nyugodtan beszélgetni és elmond neki, hogy lassan nagykorú vagy, felnőttél, 2éve van barátod, szeretitek egymást és ne nehezítse ezt meg. Lehet érdemes lenne öszintén megmondani neki ha a sextől félt gondolhatja, azon már túl vagytok és a barátod tiszteséges fiú.

2011. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!