Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak anyának?

Mit mondjak anyának?

Figyelt kérdés

Holnap bulizni megyünk a barátommal,mellettünk lévő városban lesz a party, hozzánk még könnyen eljutunk,de ő (5km-re lakik) már nem, úgy tudnánk,hogy eljövünk ide busszal,innen biciklivel megy haza..

Anyát meg szeretném kérni,hogy engedje meg,hogy aludjon itt,mert vele vagyok lassacskán 2éve, 17éves vagyok,szeretjük egymást, és most ez pont olyan helyzet..

Nagyon szigorú, kb 3hónapja felhoztam az együtt alvást, leszedte a fejem,hogy felejtsem is el..

Nem tudom,miért nem engedi meg,de olyan rossz lenne bejelenteni a páromnak,hogy akkor most te tekerj haza biciklivel.. Nincs messze,de éjjel ki szeretne menni?

Nem tudom,anyának hogy mondjam,hogy engedje meg..

?!

Köszönöm!


2011. júl. 29. 23:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Így is 4kor jövünk,vonattal,ami csak idáig jön!

És szerintem 4kor már illik hazatalálni akárhonnan..

2011. júl. 30. 00:10
 12/18 anonim ***** válasza:
jó mondjuk nekem ez is magas, hogy 17 évesen elenged reggel 4ig bulizni de a barátoddal már nem aludhatsz..lehet csak nekem magas..
2011. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Magas?Én 15 éves vagyok de ezelőtti héten is délután négykor mentem bulizni és másnap délben mentem haza.Amúgy meg szerintem is le kéne ülnöd anyuddal megbeszélni ezt a dolgot mert szerintem attól fél hogy "megtörténik":)
2011. júl. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nincs azzal baj, hogy elengedi 17 évesen négyig. Nem kislány már, akár reggel hatig is maradhatna. Csak tényleg az a furcsa, hogy ezt megengedi, a pasit meg nem.
2011. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Anyukád nem igazán látja, hogy mi zajlik a mai fiatalok körében... A 13-14 éves lányoknál már az a ciki, ha nem szűz valaki...

Neked pedig van egy stabil párkapcsolatod már 2 éve, ráadásul 17 éves vagy. Azt hiszem kicsit túlreagálja a helyzetet. Inkább büszke lehetne rád, ilyen szempontból...

2011. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Mond anyukádnak hogy a barátod hazament és fektesd be az ágyad alá :D majd várj reggelig (vagy csinálj vele éjszaka azt amit akarsz :D...) a többit a fantáziádra bízom :]
2011. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem is azt mondtam, hogy baj, hogy bulizi hanem ha már bulizik nem értem a barátjával miértnem aludhat, én mióta bulizni járok a barátommal is alszok, hol ő, hol én.
2011. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintetek nappal nem lehet dugni? Ha szexelni akarnak, úgyis megoldják, nem csak éjjel lehet..
2011. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!