Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak anyának?

Mit mondjak anyának?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma szeretnék elmenni vhova nem messzire busszal egy 10 perc lenne és már ott lennék csak nem tudom hogy hogy mondjam meg anyunak h elengedjen mert ott van egy fiú haverom és a barátnőmmel szakított de nekem ugyanugy haver és ez nem zavarj a barátnőmet meg semmi nah az a lénye h ma mennem kéne fél 3-omra csak azt nem tudom hogy mondjam meg anyunak mert ha azt mondom neki hogy egy fiúval találkozok akk. nem biztos hogy elengedne :$ mit mondjak neki?? 13/l
2011. okt. 23. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szia anya majd jövök, barátaimmal leszek.
2011. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
51%
Elmegyek egyik baratomhoz
2011. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég esélytelen próbálkozás, ha anyukád felelősségteljes szülő, nem fog megelégedni a találkozok egy barátommal válasszal. Érdekelni fogja, hogy hol, kivel miért, ismeri-e ő azt a személyt stb. Az a legjobb, ha őszintén leülsz vele és megbeszéled, hogy egy haveroddal találkoznál, megmondod mit csináltok, hol leszel, stb.
2011. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyébként mér nem a fiú buszozik érted?
2011. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

"Elég esélytelen próbálkozás, ha anyukád felelősségteljes szülő, nem fog megelégedni a találkozok egy barátommal válasszal. Érdekelni fogja, hogy hol, kivel miért, ismeri-e ő azt a személyt stb. Az a legjobb, ha őszintén leülsz vele és megbeszéled, hogy egy haveroddal találkoznál, megmondod mit csináltok, hol leszel, stb."


Már megint egy túlbuzgó anyuka...

2011. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok túlbuzgó anyuka, csupán egy 24 éves felelősségteljes felnőtt, és szerintem alap, hogy a szülő tudja a gyerekéről kivel hol van és mit csinál. Ha nem tetszenek a szabályok, lehet ám otthon is ülni... És mielőtt még vaskalapos lennék, ha normálisan elmondja a gyerekem elengedném délután, ha sötétedés előtt hazaér.
2011. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
el sikerült menni? Ha igen hogyan? :)
2011. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért nem ő jött mert hozzá mentünk volna fimet nézni :) a végén anyu csak elengedett úgy kérdeztem h mehetek e a haveromhoz filmet nézni annyit kérdezett h hol van az a bizonyos haver elmondtam és csak annyit mondott h siessek majd haza :) de a végén csak elmaradt ez a filmnézés mert közbe jött neki valami :/
2011. okt. 25. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!