Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit mondjak anyának?

Mit mondjak anyának?

Figyelt kérdés

Barátommal már lefeküdtünk egyszer, és ezt az ő szülei tudják, az enyém nem, mert nem merem elmondani! Anya midnig mondja hogy vigyázzak a szüzességemre, és oylan rossz úgy ránézni hogy nem tudja hogy nem vagyok az.. barátom meg mindig azzal nyaggat hogy menjek el hozzá szeretkezzünk. Tudom hogy szeret, én is szeretem őt.

Úgy érzem hogy be vagyok zárva egy skatulyába, ahonnan nem engednek ki a szüleim. Mindig a barátom jön hozzánk. mert engem nem nagyon engednek el. De nem csak hozzá hanem sehova sem. :\ (ja és holnap meg el szeretnék menni hozzá még tavaszi szünetben, enm tudom elenged-e ha elenged, akkor szerintetek lefeküdjek vele? mert én szeretném, meg lenne rá lehetőség.. normális körülmények között)

Írjátok le amit gondoltok. Előre is köszönöm!

15/L


2011. ápr. 25. 22:19
1 2
 1/14 anonim válasza:

Simán :D

16/f

2011. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Végre olyan szülők, akik mintha egy kicsit törődnének a gyerekkel. 15 éves vagy. Ha öt év múlva veszíted el, még akkor sem maradtál le semmiről. Anyukád is megpróbálta ezt elmondani neked. Az, hogy nem nagyon enged sehová... lehet, hogy neki van igaza, ugyanazon okból, hogy 15 éves vagy.


Ha meg a pasid folyton azzal van megveszve, hogy szeretkezzetek, akkor gondold végig, hogy miért mondja. Mert biztosan nem a nagy szerelemtől csattan ki.

2011. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
....azért léci nyugtass meg, hogy szoktatok védekezni??!!:O
2011. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én is ilyen helyzetben voltam és 2(!!) évet vártam, hogy elmondjam anyának.


15 évesen vesztettem el, utána az elsőn kívül a 2 év alatt még 2 pasival feküdtem le, és most van egy fél éves kapcsolatom... tehát anyukámmal erről akkor kezdtem el beszélgetni amikor 17 éves voltam (vagyok :D) és már fél éve együtt voltam valakivel... még így is volt para, de megengedték, hogy ott aludjak stb... szóval most már minden rendben :) de anyukám ilyen téren elég régimódi volt eddig..

2011. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
:) Szerintem semmi kivetni való nincs benne... Nyugodtan. ez a legszebb kor...Később unni fogod:) Most vagy fiatal most kell kiéld magad:) HAJRÁ!!:) 15/f
2011. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Istenem komolyan itt tartunk, hogy 15 éves (!) élete legnagyobb problémája, hogy a szülei nem engedik át a barátjához, hogy d*gjanak. Tudom szerinted a szüleid hülyék, és te vagy az okos mindent tudó kamasz, de azért kicsit nézd a szüleid szemszögéből ezt, ők csak jót akarnak neked, és azt szeretnék ne tégy olyat, amit megbánsz. Mert 15 évesen még nem tud az ember érett döntéseket hozni, és nem tudja felmérni melyik döntés milyen kihatással lesz a jövőjére.
2011. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Ha szeretnéd, miért ne??!:)

ugyancsak 15/F :)

2011. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Őszintén mondom Neked, és nem beszólásképp, hogy ha Te saját magadban nem érzed a vágyat, azt hogy, akarod őt, hogy szeretnél vele szeretkezni, hanem ezt mástól kell megkérdezned, akkor én a helyedben még jegelném a dolgot. Átmehetsz hozzá, érezzétek jól magatokat, legyetek együtt, csináljátok azt, amihez kedvetek van, de nem kell erőltetni, hogy lefeküdjetek.

Azt pedig nem tudom megítélni, hogy a szüleiddel ilyen a kapcsolatod. Ha fontosnak gondolod, mondd el anyukádnak, hogy már nem vagy szűz. Viszont, ha nem álltok egymáshoz olyan közel, hogy ennyire bizalmasan beszéljetek, akkor ne erőltesd szerintem. Ha viszont amellett döntesz, hogy elmondod neki, ne félj! Ő az anyukád, és mindig az marad, és szerintem büszke lesz Rád, hogy őszinte vagy vele, és hogy hozzá fordulsz a bizonytalanságaiddal, ha vannak!

23/n

2011. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

persze hogy védekezünk! :)

amugy nem csak azért megyek el hozzá... :\

2011. ápr. 25. 22:33
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Ja mert a kangörcs már egyszerre kizárja a szerelmet, ugye? Nem hinném.

Ha 5 múlva csinálja nem marad le semmiről, de ha most csinálja, akkor igen? Nem. Rosszabb lesz neki valamivel is? Nem.

Akkor meg? Hadd csinálja amikor akarja, amikor kedve tartja.


A szülő felelőssége, hogy felvilágosítsa a kölköt a védekezésről meg ezekről, plusz elmondja véleményét. De ennyi. Nem irányíthatja egy 15 éves minden mozdulatát, ilyenkor a kamasz már kezd önállósodni, érzelmileg is leválni a szülőről.

2011. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!