Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit mondjak anyának?

Mit mondjak anyának?

Figyelt kérdés

Barátommal már lefeküdtünk egyszer, és ezt az ő szülei tudják, az enyém nem, mert nem merem elmondani! Anya midnig mondja hogy vigyázzak a szüzességemre, és oylan rossz úgy ránézni hogy nem tudja hogy nem vagyok az.. barátom meg mindig azzal nyaggat hogy menjek el hozzá szeretkezzünk. Tudom hogy szeret, én is szeretem őt.

Úgy érzem hogy be vagyok zárva egy skatulyába, ahonnan nem engednek ki a szüleim. Mindig a barátom jön hozzánk. mert engem nem nagyon engednek el. De nem csak hozzá hanem sehova sem. :\ (ja és holnap meg el szeretnék menni hozzá még tavaszi szünetben, enm tudom elenged-e ha elenged, akkor szerintetek lefeküdjek vele? mert én szeretném, meg lenne rá lehetőség.. normális körülmények között)

Írjátok le amit gondoltok. Előre is köszönöm!

15/L


2011. ápr. 25. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:30


csak elmondanám, hogy nem épp a 15 éves a legszebb kor... :DDD azért annál kicsit idősebbnek kell lenni, hogy tényleg tudd élvezni az életet. csak most gondolod így, aztán majd rájössz, hogy még alig éltél :)

2011. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
:) lehet hogy igazad van. Én így látom ezt és úgy gondolkodom hogy később csak rosszabb lesz... jönnek a problémák a gondok a felelősség.
2011. ápr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
72%

Az élet úgy szép, ahogy van! Minden korban. Szerintem. És mindig azt kell tenni, ami boldoggá tesz.

A szülőknek pedig egyáltalán nem az a dolguk, hogy irányítsanak egy 15 éves lányt, sőt egyáltalán ne irányítsák a gyereket. Mondják el a tapasztalataikat, adjanak tanácsot, segítsenek, de ne mondják meg mit kell tenni.

A te anyukád azt mondta vigyázz a szüzességedre. Ez nem egy parancs. Ha te úgy érezted, hogy eljött az idő és nem bántad meg, akkor helyesen cselekedtél. És ha közeli kapcsolatban vagy anyukáddal, akkor ne félj elmondani neki! És ha szeretnél, akkor feküdj le vele megint :) Nem kell megfelelned senkinek. A saját érzéseiddel legyél tisztában. A szexet amúgy is túlértékelik az emberek. Ha rendesen védekeztek, akkor nincs ezzel semmi baj.

2011. ápr. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
amiről anyu nem tud az nem fáj neki.
2011. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!