Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok....

Lehet, hogy terhes vagyok. Mit mondjak anyának?

Figyelt kérdés

6 napja késik és szinte mindennap rosszul vagyok és hányingerem van.

Nem biztos,hogy terhes vagyok,mert tesztet nem merek venni...De ha az vagyok,akkor nem szeretném megtartani a babát.Nem az anyagiak miatt,mert jól élünk mi is és a barátomék is,de én még élni akarok,világot látni,egyetemre menni és nem gyereket nevelni.Azzal tönkre menne a saját és a családom élete is.

Beszéljek vele?Mit mondjak neki?

Legközelebb csak vasárnap tudok vele beszélni,mert elutazott,addig én a mamámnál vagyok,telefonon meg mégsem akarom vele megbeszélni ezt....

16/l


2011. aug. 18. 16:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
50%
Hihetetlen, h mások régóta szeretnének gyereket(köztük én is), egy 16 éves kis "csajnak" meg lehet, hogy egy kis "kalandjából" sikerül...
2011. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 Ráffájel válasza:
100%

Nem akartam hozzászólni ehhez a kérdéshez, mivel nem vagyok egy nagyon hmmm... hogy is mondjam... kedves ember.


De azt nem értem, hogy miért nem vettél már rég ilyen tesztet? Hát basszus, már 16:45kor írták neked. 6ig nyitva vannak az ilyen helyek. Ez alól nincs kibúvó, ha nem így lesz akkor úgy és egy idő után a barátod fülébe is bele fog jutni a dolog.


És még valami: milyen az az egy hónapos évforduló? XD

2011. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 A kérdező kommentje:

18:36

Majd reggel veszek tesztet,amikor még senki sincs az utcán,mert nem akarok belefutni senkibe.

Az egy hónapos évforduló pedig azt jelenti,hogy pont 1 hónapja vagyunk együtt.Nem én találtam ki,elég sokan ezt csinálják.

2011. aug. 18. 18:43
 44/78 anonim ***** válasza:
86%

Jézusom. Most két dolog jutott eszembe. Az egyik, hogy a kisebbik babám úgy lett, hogy sokáig nem találkoztunk a férjemmel, és mire végre együtt lehettünk, megtörtént. Házasságban, egy baba után !!! Nem 16 évesen egy másik vagy harmadik szintén 16 évessel.

A másik pedig az, hogy ha a lányom testileg már felnőtt lesz, akkor én magam ülök le vele beszélgetni, cipelem el az orvoshoz, és tömöm tele a táskáit óvszerrel. Nem azért, hogy biztassam, hanem mert megtiltani úgysem tudom, de legalább ésszel tegye. Talán nem ártana az anyukáknak a struccpolitika helyett szembenézni a szörnyű tényekkel, hogy "az én gyerekem is szexel". Kedves Kérdező, az ostobaság ide vezet, sajnállak nagyon, remélem nem tragédia, csak tanulságos lesz az eset, de utóbbi mindenképpen!

2011. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
89%

akkor akivel lefeküdtél,vegyen ő tesztet neked.

16 évesen meg illő lenne nődokihoz menned.



mi lesz ha pozi a teszt?sz@r ügy...és ha terhes vagy de későn derül ki mert nem mertél tesztet venni?az még sz@rabb....


hát ha te erősködtél h ne menjen fel óvszerért,akkor ne haragudj de sajnálni se tudlak.etz felelőtlenség akárhogy nézem!!

2011. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
69%

te terhes leszel az tuti... vegyél tesztet és csináldd meg és írdd is meg ide.


vagy csak az idegeskedéstől késik.


fájnak a melleid? az is jele volt nálam a babának pl.


2 kisfiú anyuja

2011. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 A kérdező kommentje:
Semmim nem fáj,csak rosszul vagyok meg hányingerem van.
2011. aug. 18. 20:02
 48/78 anonim ***** válasza:
vegyél tesztet!vagy a 12. hétig várni akarsz h akkkor derüljön ki mikor enm lehet elvetetni?menj másik városba venni ha itt sokan ismernek.
2011. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Még nem olvastam végig a válaszokat mindjárt pótolom, csak megütötte a szemem egy mondatod. Nem szeretnék rosszindulatúnak tűnni, mert lehet most elég bajod, de az nem igaz, hogy nem tartozik Anyukádra, hogy lefekszel a barátoddal. Nem részletezni kell a pózokat, csak, hogy tudja. Nekem is van egy lányom, és tuti, hogy azonnal elviszem nőgyógyászhoz, ha már nemi életet él,először is azért, hogy minden rendben van e vele, másodszor gyógyszert íratni vagy valami védekezést találni a korához megfelelően, pontosan az ilyen helyzetek elkerülése végett. Gondold át, te is szeretnéd tudni mi van a lányoddal. Na olvasom tovább és már arra fogok reagálni.

2011. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
100%

Nos utolsó vagyok és elolvastam amiket írtál.

Kicsilány bántottak eleget én nem foglak, de pontosan ezek miatt a dolgok miatt amiket leírtál igen is beszélned kell egy idősebb tapasztaltabb nővel, ha az anyukádban nem is bízol. Felnőtt fejjel is felelőtlenség egyik ágyból a másikba mászni na de ennyi idősen???

Nem hiszem el, hogy nem merült fel benned egy csomó kérdés ezekkel kapcsolatban és most nem arra célzok, hogy hogyan készül a baba. Tényleg vegyél tesztet, ha szerencséd van akkor még ennyi idős korban talán nem állt be rendesen a menszeszed, de sajnos kötve hiszem.

Ha bármi kérdésed lenne írj privit nyugodtan.


A fiúkról meg annyit, hogy amikor én elvesztettem a szüzességem a barátom kísért el nőgyógyászhoz és írattam gyógyszert. Utána elmondtam Anyukámnak, hogy tudjon róla. 16.5 éves voltam.

Tényleg vedd meg azt a tesztet, akár több fajtét, hogy tutira menj és utána irány a doki, oda még Anyukád sem kell. Ezt negatív tesztnél is tedd meg és írass fel gyógyszert. Ha megvan a tuti eredmény akkor beszélj Anyukáddal Nagymamával mind1 kivel, de neked segítség kell! Bízom benne, hogy tanultál az esetből!


tényleg írhatsz ha szükséged van rá, én nem mondom el hogy felelőtlen vagy, gondolom erre rájöttél magadtól és a kedves hozzászólásokból. Sajnos igazuk van, csak a köret nem megfelelő szerintem.

2011. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!