Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok....

Lehet, hogy terhes vagyok. Mit mondjak anyának?

Figyelt kérdés

6 napja késik és szinte mindennap rosszul vagyok és hányingerem van.

Nem biztos,hogy terhes vagyok,mert tesztet nem merek venni...De ha az vagyok,akkor nem szeretném megtartani a babát.Nem az anyagiak miatt,mert jól élünk mi is és a barátomék is,de én még élni akarok,világot látni,egyetemre menni és nem gyereket nevelni.Azzal tönkre menne a saját és a családom élete is.

Beszéljek vele?Mit mondjak neki?

Legközelebb csak vasárnap tudok vele beszélni,mert elutazott,addig én a mamámnál vagyok,telefonon meg mégsem akarom vele megbeszélni ezt....

16/l


2011. aug. 18. 16:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
71%

Sok itt az álszent, hogy 16 évesen minek szexel, meg ehhez elég bátor, de a szülők elé állni már kevésbé...

Hát egy 16 éves már nem azért, de hadd szexeljen, itt mindenki olyan megbotránkoztatónak tartja... Az meg, hogy 1xre hány pasival kefél, szintén az ő dolga.

Az más kérdés, hogy elég sz@rul csinálta a dolgot.

"mert jól élünk mi is és a barátomék is,de én még élni akarok,világot látni,egyetemre menni és nem gyereket nevelni.Azzal tönkre menne a saját és a családom élete is. " Akkor is ilyen önző voltál, mikor szétdobtad a lábaid a havercsávónak? Egy élet, nem pedig játék, és amiatt kell meghalnia, mert 16 éves kis hülye pic$a nem bírt 5 percet várni, hogy szerezzenek 1 qrva gumit, annyira viszketett neki...

Bocs, de ez a mondat nálam kib@szta a biztosítékot, rohadt önző kijelentés volt. Ha már SAJÁT HÜLYESÉGEDBŐL összehoztad (bízom benne, hogy nem, de ha mégis), és azt írod, anyagilag jól elvagytok, akkor az lenne a helyes, hogy szépen vállalod a következményeket, és ha már van, akkor nem kinyírni, hanem együtt élni a gondolattal, lesz@rom, hogy 16 éves vagy, mikor gumi nélkül keféltél egy ismerőssel, akkor is ennyi voltál, mégsem gondoltál erre.

(Ha másnap reggel gondoltál volna rá, elmész dokihoz, és felíratsz egy esemény utánit, mert még mindig nem lett volna késő, és szépen beveszed <nekem is volt rá szükség 1x, még 15 éves koromban>, de ennyire nem gondolkodtál. Falu? Meg mindenki ismer? És? Senkinek semmi köze hozzá, de jó kifogás sose rossz...)

Abortusz, persze, ez a legkényelmesebb megoldás, az szívja meg, aki nem tehet semmiről...

LEHET LEPONTOZNI, NEM ÉRDEKEL!

2011. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
88%

Most tisztázzuk. Tesztet nem mersz venni. Nőgyógyászhoz nem mersz menni. Védekezés nélkül mersz kufircolni, ráadásul a pasid haverjával. És még képes vagy leírni, hogy te nem vagy felelőtlen.

Okos kislány...

Remélem nem vagy terhes, neked nagyon nem kéne elszaporodni.

2011. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
0%
Ha véletlen tényleg várandós vagy, szerintem mindenképp meg kellene tartanod. Ki tudja, hogy egy abortusz után teherbe tudsz-e esni, ha majd egyszer minden vágyad az lesz...
2011. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
56%
Komolyan a nemi betegségektől nem félsz?Nem csak terhesség van, Sok fiatalkorú hív+, mit csinálnál, ha elkaptad volna?Mert ránk tört a vágy.
2011. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
felelőtlen volt ok, szerintem erre ő is rájött. Nem kell még jobban bántani, hülye volt, rájött, kész.
2011. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy hiba volt összejönnöm a barátomnak a haverjával,de akkor nem gondolkoztam tisztán és Ő még mindig tetszik és elmondta,hogy én is tetszem neki.


Nem vagyok önző,de én még tényleg élni akarok.Nem falun lakunk,csak elég sok ismerősöm van nekem és a szüleimnek egyaránt.

Nem is gondoltam még arra,hogy gyereket akarok...Először karriert szeretnék és utána családot.Ha most gyerekem lenne,akkor a sulinak is annyi lenne,elég nagy valószínűséggel szakítanék a barátommal is és nem sok srác bukik az olyan lányokra,akiknek már van gyerekük...

2011. aug. 18. 21:51
 57/78 anonim ***** válasza:
82%
Aha ez mind érthető, de akkor miért nem gondoltál erre, amikor az alkalmi partneredet lebeszélted a gumi használatról?
2011. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:

Szia!

Kaptál hideget-meleget egyaránt!Annyit kérdeznék, hogy Anyukád hány évesen szült téged? Beszélgettetek a szexuális életről? Elmondta, hogy mi hogy van, mikor mi történik? Tudom, hogy pár szó, talán még 1-2 biosz órán is szóba kerül, na meg a haveroktól is ragad az emberre, de az nem elég szerintem. Itt valamelyest Anyukád is hibás. Miért nem készített fel teljesen? Miért nem magyarázott el dolgokat? Biztos erre most legyintesz, hogy Ó tudok Én mindent amit kell, de hidd el nem így van. Még mi felnőttek, vagy felnőttebbek is néha kerülünk olyan helyzetbe, hogy egyszerűen nem tudjuk a választ egy adott problémára.


Volt egy gyógyszertáras esetem:

Épp sorban álltam, előttem egy jól szituált, kb. 30 éves, tiszta, divatos, sminkelt nő állt. Sorra került, Canestent kért. Mikor kiadta neki a patikus hozzá tette, hogy este lefekvés előtt kell alkalmazni. Erre a nő megkérdezte, hogy teával is beveheti-e, mert ő nem iszik vizet?! Sokkolt a kérdés mindenkit, mert pár percig csönd volt a Patikában. Az eladó(férfi volt) annyit mondott, hogy Hölgyem ez nőgyógyászati problémára, konkrétan gombás fertőzésre írták fel, így ott kellene alkalmazni!

2011. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
Ebből a problémából csak ( végre már)az őszinteséggel jössz ki a leggyorsabban.Szomorú hogy nincs olyan viszony az anyukáddal hogy ez ne történhetett volna meg,a kellő felvilágosítással és védekezéssel (hogy végre megértsétek hogy a szex,örömforrás és pozitív dolog elvileg,másnap és akármikor visszatekintve is,nem pedig para és rettegés egy egy menstruációig)de ez már lényegtelen az esetedben.Egy 16 éves "szexi-csajból" így lesz egy törékeny,rettent bepánikolt,gyáva kislány-kisgyermek akinek remélhetőleg legalább utólag megfogja az édes anyja a kezét.Teszt----utána anyukád!Semmi más nem lehet most fontosabb,se ismerősök se pasik,se senki!
2011. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
és ha talàlkozol valakivel mi van??semmi. gyogyszert mész venni mert fàj a fejed.meg kit érdekel az ismerös ha ilyenröl van szo?????? belenéz a tàskàdba hogy mit vettél vagy mi?????
2011. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!