Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
 111/150 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy #2es voltam😅
jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/150 A kérdező kommentje:
Nálam is ugyan ez étvágytalanság plusz olyan keserű sokszor a szám még a víz is rosszul esik :D én is nagyon kíváncsi vagyok hogy mi lesz . Ha csinálunk genetikai tesztet akkor már hamar tudni fogjuk 😁
jún. 1. 15:46
 113/150 anonim ***** válasza:

#2es vagyok

Nálatok a kislány mikor mutatta meg magát?

Nálunk a kisfiam mar a 12.hetin 60%ra mondták, hogy kisfiú🙈

Nagyon gondolkozok, szükséges-e a teszt, de majd kifaggatom a dokit is hó közepén😊

jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/150 anonim ***** válasza:

#2es vagyok

Akartam még írni, hogy a citromos víz nagyon jo dolog ilyenkor😊

jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/150 A kérdező kommentje:

Nekem 19 hetesen mutatta meg magát :D Hát majd mi is meg beszéljük vele .

Múltkor limonádét ittam az nagyon jól esett.

Érdekes most semmi édeset nem tudok meg enni minden bajom van ha édeset eszem

jún. 1. 16:15
 116/150 anonim ***** válasza:

#2es vagyok

En most édeset eszek sossal😅 amikor tudok enni jöhet bármi, csak halisten kicsi az evesi intervallum amikor jol is esik😁

Kisfiamnal nem kívántam en se, vele sos, savanyú, hús, teszta es gyümölcs😁

jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/150 A kérdező kommentje:
Hát én inkább sosabb dolgokat eszem most. Bár elég keveset eszem . :D Lányommal meg csak édeset ettem😃
jún. 1. 17:11
 118/150 anonim ***** válasza:

#2es vagyok

Nagyon kíváncsi vagyok😊

Bár először jó lenne tudni hogy jo helyen van-e a babóca❤️

jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/150 A kérdező kommentje:
Biztos jó helyen lesz 🥰 Ez miatt én is aggódtam mivel császáros voltam ezért féltem hogy ne hogy oda ágyazódjon be . De halistennek jó helyen van🥰
jún. 1. 20:50
 120/150 anonim ***** válasza:

8 hetes vagyok most :) nekem egész nap alvás és émelygés van, de hálisten nem hányok. Én a sós dolgokat kívánom nagyon, amikor bírok éppen enni 😃 Ezek alapján fiúra tippelek amúgy, de persze lesz, ami lesz :)

Én magánban voltam vizsgálaton, nekem az orvos ott azt mondta, hogy feleslegesnek tartja a fizetős genetikai vizsgálatokat. Mi előtte terveztük, hogy csináltatunk prenát, de nekem a szakorvos eléggé meggyőző volt, tapasztaltnak tűnt a témában, így csak a sima kötelezőkre megyek majd.

jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!