Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/391 A kérdező kommentje:
Remélem azért sikerül 🥰 Nekem a kislányom egy alkalomból jött össze. Abban a hónapban olyan sokat dolgoztunk csak akkor tudtunk együtt lenni . Hátha ti is így lesztek😊😊
máj. 22. 14:57
 82/391 anonim ***** válasza:

#2es vagyok


Nagyon örülnék ha igy lenne😊

Alapból van egy olyan amugy, hogy ovu előtti időpontbol többnyire kislany, ovu napján es utana többségben kisfiú sikeredik.

Utólag néztem, kisfiam tényleg akkor fogant, úgyhogy ha esetleg most sikerült, akkor nagy esély van kislányra🙈

máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/391 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, akkor a kislányomnak fiúnak kellene lennie😁😁 Most kíváncsi leszek ,hogy mi lesz . Teljesen más most a terhességem. A kislányommal nem voltam ennyire ki 🤣🤣
máj. 22. 20:46
 84/391 anonim ***** válasza:

Én még 1 fiúcskara vágyok, de a lényeg tényleg az hogy egészséges legyen😊

Nekem a kisfiammal nem volt semmi bajom🙈 1-1,5 hétig volt rosszullétem a 6.het utan es ezzel le is tudtam az egész terhessegem nehézségeit😅 meg barnaztam 12. Hétig, de azzal csak pihenni kellett es progit potolni

En is kíváncsi vagyok, hogy ni lesz nálatok😊 mennyire számít a nem a terhességi tünetekhez😁


#2es

máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/391 A kérdező kommentje:

Én nekem is m1 mi lesz csak egészséges legyen😊

Nekem a kislányommal semmi más nem volt a fáradságon kívül 😁 meg olyan tompa volt az agyam állandóan hogy mindent el felejtettem🤣🤣 de ezeken kívül semmi. 2x hánytam. Az is úgy volt hogy a tea nem tetszett neki és ki is jott🤣🤣

máj. 23. 07:46
 86/391 anonim ***** válasza:

#2es vagyok


Nálunk a gomba okozott gondot egyszer, mert en alapbol nem szeretem, de terhesen kívántam es ettem😅

Annyira izgalmas és ijesztő egyben a várakozás😊

máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/391 anonim ***** válasza:
75# ös vagyok. Én mára nagyon lebetegedtem, szerintem covid, úgy hogy én erre a hónapra elengedem a dolgot. Nem hiszem, hogy így lenne belőle valami.
máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/391 A kérdező kommentje:

2# kislányommal 19hetesen tudtuk meg hogy mi lesz :D remélem most hamarabb meg tudjuk :D


75# oh basszus:( mielőbbi gyógyulást kívánok!❤️

máj. 23. 14:38
 89/391 A kérdező kommentje:
#2 mizu ? Van azóta valami fejlemény?😁
máj. 27. 10:40
 90/391 anonim ***** válasza:

#2es vagyok

Holnap leszek a bűvös 8ason🤞

Plusz ma kezdtem el a Gal+ multit szedni

Veled miujsag kérdező? 😊

máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!