Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/391 anonim ***** válasza:

#2es

Majd mesélj kérdező😊

máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/391 A kérdező kommentje:
Írok majd😊 jó későn kell menni :D Délután 4-re :D
máj. 16. 16:21
 73/391 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Ma voltam dokinál és halistennek minden rendben 😊😊 Legközelebb 4 hét múlva kell mennem 😊😊
máj. 20. 17:53
 74/391 anonim ***** válasza:

Örülök neked Kérdező!❤️

Mennyi idősek vagytok most uh szerint?


#2es

máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/391 anonim ***** válasza:
Szuper, én is örülök nagyon! 😊
máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/391 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek!❤️

6+4 naposak vagyunk 😊

És #2-es ti próbálkoztok ebben a hónapban?😊😊 Már lassan ovu közelében vagy nem?

máj. 20. 20:05
 77/391 anonim ***** válasza:

Dejó😊 annyira örülök❤️


Pont ma van ovum🙈 tegnap volt lh csúcs, előtte nap tudtunk együtt lenni, meg ma sem lenne rossz ha gyerkőc adna ra lehetőséget😁 viszont lh csúcs napján nagyon szurkált a petefeszkem és sose voltak ennyire erős lh tesztjeim, úgyhogy majd kiderul😊

Ebben a hónapban Premenst es plusz folatot szedtem. Előrébb nem hozta az ovut, ugyan ugy 20.cn van ovu, úgyhogy kíváncsi vagyok tuljutok-e a 8.dpo-n most.

Jövő hónaptol viszont mar tenyleg nem tesztelek, ha megjön, elfogynak a bogyóim, Gal multivitamint veszek következő ciklustol, aztan meglatjuk mit tartogat a sors😊

De azért vicces lesz, mehetek nyaralni terhessegi teszttel es tamponnal🤣 meg jövő hónap közepén megyek dokihoz, megnezetem vannak-e cisztam amik okozhatnak esetleg gondot vagy csak szimplán ilyen lett a ciklusom


#2

máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/391 anonim ***** válasza:
#75 ös vagyok, előző hónapban is írtam ide, de nem emlékszem, már hanyas számmal. Nekünk az előző hónap volt az első próbálkozós hónap, a mostaniban csütörtökön volt ovum. Aznap meg szombaton voltunk együtt, amiből összejöhetett. De most próbalok nem úgy ráfeszülni, mint előző hónapban. :D
máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/391 A kérdező kommentje:

#2 akkor jól gondoltam már ovu közelbe van 😁😁 Ez már egy jó jel hogy szurkált a petefészked. 😊😊 Ilyenkor azt mondják 2 naponta érdemes együtt lenni legalább. Mi is úgy voltunk egyutt😁😁

Nem baj legalább felkészülten mész nyaralni :D remélem a tamponra nem lesz szükség 🥰❤️



#75 Remélem sikeres hónapod lesz 🥰 lehet most fog össze jönni mert nem feszulsz ra❤️

máj. 21. 13:50
 80/391 anonim ***** válasza:

Most ugy nez ki csak arra lesz szükségem🙈

Ferjnek nem volt kedve... Pedig minden adott volt. Igy csak az lh csucs előtti napunk van.

Igazabol szörnyen elvagyok keseredve...

Viszont szurkalodasom csak lh csúcs elotti nap és lh csúcs napján volt, tegnap már nem, igy picit reménykedek, de azért el is engedtem egy kicsit.


#2es

máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!