Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
 101/150 anonim ***** válasza:

Gratulálok! ☺️

Igen, voltam, minden rendben volt ☺️

És folyamatosan alszok, nem gondoltam, hogy lehet ennyire sokat aludni 😴😴 #3

máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/150 anonim ***** válasza:

Gratulálok #3mas😊

Te most mennyi idős várandós vagy? 😊


En majd 15-en megyek orvoshoz, nagyjából pont jol jon ki az időpontom, amit 1 honapja kértem😅


#2es

máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/150 A kérdező kommentje:

#3 Örülök hogy minden rendben🥰 én is tudnék aludni csak hát a kiscsajomtol nem olyan egyszerű 😅


2# nekem 17-en kell menni a kombinált teszt miatt meg ilyesmi

Durva hogy telik az idő

máj. 31. 17:53
 104/150 anonim ***** válasza:

Kérdező es 3mas, ti milyen vizsgalatokat terveztek elvegeztetni? Melyik kombi tesztet csináltatod?

Első gyerkőcnél semmi ilyet nem csinaltattam, most is leginkabb csak az sma tesztet csinaltatnam, de aztan sose lehet tudni mennyire paráztatnak be🙈

Ti akkor mennyi idősek lesztek? 😊

máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/150 A kérdező kommentje:

Hát mi lehet csak a sima kombinalt tesztet. De ez sem biztos. Majd még látjuk mit mond a doki. Vagy mit javasol . A kislányomnál mi sem csináltattunk semmi ilyet.

17-én 10+5 napos leszek.

máj. 31. 19:54
 106/150 anonim ***** válasza:

Tényleg rohan az idő, utana pikk-pakk itt van az első genetikai😊

En is nézegettem mindent, de nemtudok dönteni, hogy szükséges-e. Nálunk a dokim első gyerkőcnél is azt mondta, hogy felesleges, kivancsi leszek en is mit mond most😊


#2es

máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/150 A kérdező kommentje:
Hát igen már várom le menjen az első trimeszter . Ezt nehezen viselem kicsit 😅 hát nálam az a baj hogy a kislányommal az első 12 hétben sztkba jártam. Aztán meg untam hogy 2 perc vizsgálat és 4 óra várakozás a papírra. Na ott mondtam elég volt aztán mentem magánhoz. De ugye akkor már ki csúsztam amúgy is az ilyen vervizsgálatból. Az sztkba meg nem mondták hogy van ilyenre lehetőség.
jún. 1. 14:36
 108/150 anonim ***** válasza:

#2es vagyok

Igen, sztk-ba mar annak is örülni kell, ha megvizsgalnak. Gyerkőc előtt jartan ugy, hogy közel 3 orat vartam, mire bekerultem letelt a rendelesi ido -voltak meg utánam is- es kozolte, hogy max gyógyszert ír, mert lejart a munkaido😅


Te amúgy erzel mar különbség a ket terhesseged között?

jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/150 A kérdező kommentje:
Igen . A kislányommal csak fáradt voltam és ennyi :D most a hányáson kívül minden bajom van sokszor😅 van 1-2 nap mikor nincs semmi aztán be pótólja😂
jún. 1. 15:25
 110/150 anonim ***** válasza:

Nagyon kivancsi leszek, hogy az ellentétes tünetek számítanak-e, milyen neműek😊

Kisfiamnal 2 hét rosszulléttel letudtam, nem hánytam semmi. Plusz barnazas 12. Hetig.

Most meg a pozitív teszt előtti naptól már émelygek, nincs étvágyam, fáradt vagyok de nemtudok pihenni, mert éjszaka is megebredek🙈

jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!