Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 21 éves fiú vagyok! és azért...

21 éves fiú vagyok! és azért fordultam hozzátok hátha tudtok tanácsot adni! Barátnőm teherbe eset és megszeretné tartani a babát, de még én nem érzem aszt hogy képes vagyok felnevelni egy gyereket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 01:01
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező,elég sok válasz érkezett,pro és kontra,sikerült azóta beszélnetek,vagy valami döntés megfogalmazódott már Benned??
2012. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:

Basszus elég durva, hogy a nagytöbbség azt javasolja, hogy nem kell vele foglalkozni, fizeti a gyerektartást, és ennyi is az apaság... Akkor most kérdezném tőletek, nektek milyen lett volna apa nélkül felnőni, ha mondjuk becsúszott gyerekek lettetek volna??? Milyen jó, hogy mindenki úgy gondolja, hogy az apának csak ennyi a dolga és a felelőssége... Nem neki kell kihordani, nem neki kell felnevelni, csak nyugodtan továbbáll, keres magának új barátnőt (nagyon könnyen találhat is), az anyuka meg nevelje, meg keressen párt babával együtt, aki szereti és elfogadja (más gyerekét is), és éljen boldogan. Elképesztő ez a hozzáállás! Szerintetek mitől lesz boldog egy gyerek? Ha van családja, vagy ha kap havonta 40 ezret? Úgy látom manapság már kezd egész más értelmet nyerni az apaság - vagyis hogy nyugodtan leléphet, csak fizessen, az a lényeg. Hát szomorú! Nem annyiból áll az apaság, hogy megcsináljuk a gyereket, aztán 18-23 évig fizetünk utána minden hónapban.


Kérdező, szeretnénk már hallani felőled!

2012. nov. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim válasza:
66%
Megcsináltad felneveled, b@szd meg. Neked jól esett volna, ha eldob az apád. Hányingerem van az ilyen férgektől.
2012. nov. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
100%
te mit nem értetek azon, h itt nincs szó családról, miután a srác NEM akarja a gyereket? akkor mi az a kérdés, h hogy jobb felnőni? persze, h családban, de ha a srác ezt nem akarja, akkor milyen családról tartotok kiselőadást????
2012. nov. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
49%
#52 ez itt az anya döntése lesz ha így lesz, ő lesz a felelős, ha egyedül nevel gyereket. választhatná az abortuszt. az apa teljesen korrekt, megmondja, hogy 21 éves nem szeretne gyereket.
2012. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

8 év eltelt azóta.

Hogy van a kicsi? Hogy tetszik neki az iskola?

2021. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!