Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van lehetőség kérni, hogy ne...

Van lehetőség kérni, hogy ne csináljanak gátmetszést, és ne is varjanak, azaz ne nyúljanak egyáltalán "oda"?

Figyelt kérdés
szept. 3. 10:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
29%
60# ott a pont. Meg nem is olyan régen minden nő belehalt a császármetszésbe is, ha szerencsétlen nem tudta megszulni a babát természetes úton. Én sem lennék most itt, sürgősségi csaszaros voltam 🤷 szóval hagyjuk már a régi időket.
szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
76%

Ne mérgelődjetek már ennyit azon,hogy mindenkinek más a véleménye!

Nyugalom!

😃

szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
45%

Nekem meg nem volt gátmetszésem,meg nem tépték ki kézzel a placentát,ettől nem fogom rosszul érezni magam.

Tényleg mindenki csak itt hergeli magát,ha neki másképp volt,vagy rosszabb szülésélménye volt ,de felesleges!

szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,már elvan ez ferdítve nagyon!

Miért,akinek nincs gátmetszése,csak gátvédelem,az szerinted belehal? 🙊

Már ebbe is nagyon fejlettek az orvosok,hidd el,nagyon figyelnek anyára és a babára. Nekem jó emlékként maradt meg,nyilván ha bármi van,közbelépnek,de ha nem muszáj,nem mindenhol,minden esetben vágnak.

Nemrég a beöntés is rutin volt,ma már nagyon kevés helyen,és még sorolhatnám.....

szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
76%

60as.

Én nem haltam bele,pedig gátmetszés nekem se volt.

Kicsit zagyvaságokat írsz azért.

Hidd el,a gátvédelemben is profik az orvosok és a szülésznők is!

szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
46%

#64 Lehet jobb lett volna a beöntés, mert a kúk semmit sem ért, vagy 5x törölte ki vajúdás közben a fenekem a szülésznő, mert bizony jött belőlem minden.


Inkább pont az a "ferdítés", hogy mindenki jogokról meg szülészeti erőszakról prédikál és közben elfelejti, hogy ezeket a beavatkozások nem jókedvükből találták ki az orvosok nők kínzására, hanem annak érdekében jöttek létre, hogy egy egészséges anya és egy egeszséges baba távozzon a kórházból. És elhiszem, hogy valaki hatalmas traumának éli meg, hogy bekötik az oxitocint és vágnak egyet a punciján, csak abba nem gondol bele, hogy az mekkora trauma lenne, ha a beavatkozás elmaradásának következtében esetleg szobanövény lenne a gyereke. És utólag ezt soha senki nem tudja megmondani hogy mi lett volna, HA az orvos nem így dönt.

És ez nem csak a saját gyerekemre vonatkozik, legyek inkább én az akit mondjuk feleslegesen megcsászároznak, ha cserébe nem mulasztják el annál, akinél valóban szükséges. Inkább egy felesleges beavatkozás itt, mint egy halott/sérült baba ott.

szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
42%

#66

Az a baj, hogy nem merik fel a helyzetet. Ha nem tagul, vagy barmi mas problema akad, akkor vigyek szepen csaszarra a not, NINCS JOGUK kezzel tagitani!

Egy baratnomet elaltattak a csaszarhoz, mert nem hatott a lokalis erzestelenito. Mit kellett volna tenni? Ugy erzestelenito nelkul vagni, mert az orvos ugyis mindent jobban tud?

Egyszeruen kell, hogy legyen egy hatar, amit nem lep at az orvos! Halagyunk a korral!



Foleg akkor megy fel a vernyomasom, amikor hallom, hogy lejart a muszak, a doki sietett volna haza, nem er ra..blablabla..es akkor cibaljuk ki gyorsan a gyereket az Anyukabol!

Es igen, NAGYON sok esetben rutinosan vagnak (mert miert ne vagnanak?), holott anelkul is ment volna a dolog. Sok a hentes nogyogyasz!

szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
73%

Van lehetőség kérni, de miért rosszabb egy kis vágás és varrás, mintha szanaszét szakadsz és rengeteget varrnak.

Oda meg oda fognak nyúlni...

szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
73%

Én meg azt nem értem,ha nincs probléma,miért ne lenne elég a gátvédelem,és kúpot se kaptam beöntés helyett,semmilyen balesetem nem volt.

Sőt,akinek van,senki nem foglalkozik vele,szülőszobán ezen nem akadnak ki.

Értem,ha úgy alakul vágjanak valakit,de nem kell mindenáron.

Én a gyerekeim megszültem gátvédelemmel,varrás nélkül.

Picit jobban kell figyelni,mikor mondják hogyan kell nyomni,és ennyi.

szept. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim válasza:
76%
10-ből 8-9 nő megsérül, alig van olyan, aki nem. Keress rá Dr. Oláh Orsolya blogjára, beszélgetéseire. A rendelésén teltház van. Ne dőlj be ennek a kamu ostobaságnak, hogy zéró sérüléssel megúszod, és utána minden olyan, mint azelőtt.
szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!