Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van lehetőség kérni, hogy ne...

Van lehetőség kérni, hogy ne csináljanak gátmetszést, és ne is varjanak, azaz ne nyúljanak egyáltalán "oda"?

Figyelt kérdés
szept. 3. 10:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
33%

Vajon jóvá lett a kérdező???

Lehet már a zártosztályon van a válaszoktól 🤣🤣🤣

szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
32%
#39 Csak vissza kell kérdezni, hogy miért akarja csinálni. Ha olyat mond, hogy mert ez a protokoll. Mert így szoktuk. Maga túl vékony, nem tud megszülni egy gyereket. Az ilyeneket ki lehet szűrni, és nemet mondani. Ha azt mondja, hogy nagyon alacsony a baba pulzusa, és aggódik, hogy valami stresszt okoz neki, akkor nem gondolkozom, hogy hazudik - e, akkor csinálja, amit akar. De általában nem hazudnak az arcodba, csak köntörfalaznak, kitérnek a válasz elől, nem a kérdésre válaszolnak, ha sumákolnak.
szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
60%

40es nekem pl a 3900 grammos, nem siettetett fiam okozta...senki nem könyökölt, nem vágtak semmi. Utána kaptam 12 öltést és két hétig nagy wc-re is sírva mentem. Már eltelt 7 év de még mindig megérzi az időváltozást és a szexuális életem se száz százalékos.


Úgyhogy kérdezp, azt csinálsz a testeddel amit akarsz, de írd alá a papírt hogy saját felelősségre, ne rángassanak meg egy ártatlan orvost a te agymenésed miatt. amúgy meg, szülj otthon, ott senki se fog hozzád érni.

szept. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
46%
#43 Senki nem akart az orvossal semmit csinálni, de amúgy nem kell őket félteni, mindent aláiratnak veled, hogy a saját felelősségedre történt. De képzeld, milyen dühítő lenne, ha pont az ellentéte történt volna. Kaptál volna egy protokoll gátmetszést, amit aztán szarul vartak össze, 2 hétig sírva mentem wc-re, és minden nap fáj, amíg el nem tudok menni magánba megműttetni, mert a szegény orvosok nem vállalják a felelősséget a saját döntéseikért.
szept. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
35%
44es igen ehelyett mennyivel jobb volt az a 13 öltés amit kaptam..hogy neked mennyire igazad van Mocsook orvosok legalább nem szülészeti erőszakoltak meg az ágyon.. annyira boldog vagyok.. mondom is a férjemnek készíttessen nekik egy csomagot hiszen csak 4 hónapig nem tudtunk szexelni.
szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
63%

45ös gondolom ha meghal a gyereked, vagy neked lesz maradandó kárododásod is térden állva köszönöd meg az orvosnak hogy nem csinált szülészeti erőszakot..nagy dolgo csináltok egy másik gyereket hátha az túléli igaz? Csak hozzád ne nyúljanak azok a mocsok férgek...


Remélem otthon szülsz és akkor se hívsz mentőt ha elakad a gyerek hiszen a szemetek még hozzád érnek ne adj isten felvágnának minő tragédia és botrány . vagy te lennél az első aki habzó szájjal jelentene fel mindenkit amiért nem mentették meg a gyereket?

szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
63%

Mi ez a kézzel szedik ki a placentát? 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️


3 szülésem volt,első kettő gátmetszéssel,nehezen gyógyultam mindkétszer,harmadjára felajánlották a gátvédelmet,sikeres volt,nem repedtem,nem kellett varrni.

Ég és föld volt a különbség. Pár óra után már törökülésbe szoptattam,mindenféle fájdalom nélkül.

Persze ha bármi gond lett volna,akkor nyilván gátmetszés,senki nem veszélyezteti a babát,de én örülök,hogy sikerült.

Egyébként úgy tudom ,hogy első szülésnél még sok helyen "rutinnak" is számít,de ez sem mindenhol.



De odanyúlni odafognak,mert sokminden más történni fog,szülni mész :)

szept. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
29%

47!


Az,mikor nem jön ki magától. A nőgyógyász felnyúl,és kézzel tépkedi ki. Az.

szept. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
100%

Egyik szülésem után sem jött ki egyben magától.

Vannak ám normális orvosok, akik elaltatnak és keretet csinálnak, nem tépik ki...

szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
100%

Ja és közben össze is varrtak.

És két külön orvostól van szó

szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!