Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit árt a babának ha nem...

Mennyit árt a babának ha nem akarom szoptatni?

Figyelt kérdés
Félek a melleim elveszítik teljesen a szép formájukat.
2009. ápr. 20. 12:14
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
76%
2009. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
Szerintem aki provokációnak érzi, az ne válaszoljon.Ha valakit bánt a kérdésem, és a véleményem, akkor sem.Én tényleg akartam tudni a véleményeket, senkinek sem másztam bele a magánéletében, nem szidtam mást amiért szoptatott, sem a férjét .Itt a legtöbb nő ezzel kezdte.sajnálom hogy egyre kevesebb az értelmes nő, aki bántás nélkül is le tudná írni a véleményét.Pontozni pedig senkit le, sem fel nem pontoztam.
2009. ápr. 20. 14:43
 43/64 anonim ***** válasza:
79%

Az a legfontosabb, hogy szeresd a babád, és próbálj megadni neki mindent! A legfontosabb, hogy mindketten/hárman boldogok legyetek! És ha ez csak tápszerrel lehetséges, akkor azt adj neki!

Hidd el, ő akkor is szeretni fog, akkor is te leszel neki a világ közepe, akkor is kialakul az anya-gyermek kötődés, ha nem szoptatod!

2009. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
69%

Én meg mindent megtennék, csak legyen tejem,és tudjam szoptatni a kislányomat:(

more milket szedek, iszom a laktoherbet..és még sincs...

bele vagyok betegedve.

2009. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
56%

Miért kell még az ilyen kérdező alá adni a lovat?

Nem tűnik fel, hogy csak provokál?! Meg lehet nézni az így gondolkodó nők gyerekeit, hogy mennyi problémás, magatartás zavaros, kezelhetetlen gyereknek van ilyen anyja. Aztán majd csodálkozik, hogy alig várja, hogy 18 legyen és elhúz otthonról, mint a vadlibák. Minek az ilyennek gyerek, aki már most, hogy mércsak nem is terhes, azon gondolkozik, hogy nem fogja szoptatni, mert csúnya lesz a melle. Kérdezőtől kérdezném, és akkor béranyát fogsz fogadni? mert tudod, a terhesség alatt, akármennyit is hízol, ki fog nyúlni a bőröd, ne adj isten csíkos lesz, nem beszélve arról, ha valami miatt császárral kell szülnöd, ott marad a heg örökre. Szóval? még mindíg a melled a legnagyobb bajod?

2009. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
44%
Háát te egy jó nagy h...lye pi...csa vagy! Apárod pedig egy tus....kó lehet. Szép pár lehettek!!
2009. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
49%

Már ne is haragudj, de ha azért aggódsz, hogy nem fog vonzónak tartani a férjed, akkor gondolom az is megfordult a fejedben, hogy elhagy egy csinosabb nőért, akit vonzóbbnak tart nálad. Vagy nem?

Előre sajnálom szegény babát. Azt veszedel tőle ami neki a mindent jelenti az első napokban: az anya közelségét és a megnyugtató szopizást.

Furcsa az élet.Én lelkibeteg lettem mikor elapadt a tejem, napokig sirtam és más meg mindent megtesz, hogy ne szoptasson.

2009. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
55%
El fogja veszíteni a melled a formáját ha szoptatsz ha nem, h szülsz h nem de tornával késleltetheted.
2009. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
72%

Szules utan nemcsak a mell, hanem tobb testreszed is elvesziti a formajat. Fenek, comb, has, a koldoke is sok nonek sajnos megereszkedik, a combja csikos lesz...stb. tobb problema lesz, nemcsak a mell a gond, es a szoptatas!

Plane ne is beszeljunk arrol, ha netalantan csaszarral kell vilagra hozni a babadat. Akkor vagni fogjak a hasadat, ez egy komoly hasmutet lesz.

Szerintem jobb lesz elgondolkoznod, hogy szulsz-e egyaltalan gyereket!

2009. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
66%
Most már vannak nagyon jó tápszerek, ki kell próbálni őket. Az én kisfiam is 8 hétig szopott, (megjött a menszeszem és már nem kapta be a cicim) bár tovább tudtam volna szoptatni...Aztán szorulásos lett egy bizonyos tápszertől, lecseréltük másikra és hála a mai napig simán jön a kaki. Ha teheted az első 1-2 hónapba szoptasd, utána szépen csökkentsd a mellre tételt és lassan elapad a tejed, ha nem szívja a baba. Lefejheted és eladhatod, de az első 1-2 hónapban mindenkébb adj anyatejet az immunrendszere miatt. Nekem se nagyon változott meg a mellem, pedig fejtem rendesen, hogy visszajöjjön a tejem, de sajnos nem sikerült. Te döntsd el. Ártani nem ártasz, de lehetnek lelki problémáid, ha később megbánod, hogy nem szoptattál és azt utólag nehezen lehet orvosolni. Sok sikert!
2009. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!