Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem tudok ülve szoptatni,...

Nem tudok ülve szoptatni, borzasztóan fáj a derekam, mit csinálok rosszul? Tök kényelmetlen a babának is.

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szoptathatsz fekve is.


Ülve kézben tartod a babádat, vagy egy párnát is teszel alája? A derekad kellőképpen ki van támasztva?

2010. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szoptathatsz fekve is,ha neked úgy jobb. Erre nincs szabály,lényeg,hogy mindkettőtöknek kényelmes legyen. Ki kell tapasztalni,milyen testhelyzetben nem áll be a derekad.Sok sikert,jó babázást:))36+5hkm.
2010. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy jól alá legyen támasztva a karod, magas párna, amin a baba fekhet is, igy nem tartanod kell, csak átölelni :) Illetve kényelmes helyen kell, hogy ül, ahol nagyjából egyenesen jól megtámasztod a hátad is. De én nagyrészt fekve szoptattam :)
2010. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fekve szoptatok,úgy jó is,de ha nem lesz lehetőség,akkor nem tudom hogy fogom megoldani,ha nem itthon vagyunk.
2010. márc. 15. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy fotelba hátradőlve kényelmesen lehet szoptatni, egy párnával a baba alatt!Vagy ha olyan picike akkor erre a legtökéletesebb a pólya (amit manapság hülyeségnek tartanak az anyukák, pedig a legtökéletesebb)!Én pl imádtam törökülésben szoptatni.Úgy a lábammal is tartottam a lányom!Vagy úgy próbáld meg hogy csak az egyik lában húzod fel a combod alá, törökülés szerűen!A hátad legyen egy szék, vagy fotel, vagy ülőgarnitúra háttámlájának döntve!
2010. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!