Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit árt a babának ha nem...

Mennyit árt a babának ha nem akarom szoptatni?

Figyelt kérdés
Félek a melleim elveszítik teljesen a szép formájukat.
2009. ápr. 20. 12:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
47%
Remélem ezt te most nem gondolod komolyan.
2009. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
54%
Ne máááááár! Ismét egy provokatív kérdés. Remélem senki nem dől be neki!
2009. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
55%
Már bocs, de ez elég önző dolog...
2009. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a baj.Van tápszer.Ez nem újdonság.Sok nőről tudok aki nem szoptat.
2009. ápr. 20. 12:19
 5/64 anonim ***** válasza:
92%
A szoptatástól kialakul egy olyan anya-gyermek kapcsolat amit máshogy nem tudsz kialakítani vele.Arról nem is beszélve,hogy az anyatejnél nincs jobb a babónak.Mindig kéznél van nem kell melegíteni meg cumisüveget fertőtleníteni.A melled meg így is úgy is meg fog változni hisz a szülés után közvetlen bedurrannak és akkor hirtelen megnyúlik a bőröd.Szóval szerintem akkor már legyen értelme a "változásnak".De drasztikus változás nem lesz!!!Nem fog úgy kinézni mint a zokniba dobott vasgolyó ne erre gondolj!Csak puhábbak lesznek.Nekem legalábbis ilyen lett de nem lógnak gy kicsit sem pedig 1 évig szoptattam!
2009. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Annyira irtózom attól hogy nem fogok a férjemnek már tetszeni.
2009. ápr. 20. 12:21
 7/64 anonim ***** válasza:
53%
Sok nő nem szoptat igen, de nem azért mert nem akar. Hanem mert valamiért nem teheti meg. A tápszert nekik találták ki. És belegondoltál már arra, hogy mi lesz akkor ha lesz egy csomó tejed??? Akkor ha nem szoptatsz még fejheted is. Ami majdnem ugyanolyan csak még fájdalmasabb is. De azt is megteheted, hogy nem szoptatsz és nem is fejsz, ha minden áron össze akarsz szedni egy jó kis gyulladást! HAJRÁ, mindent bele. Te inkább ne szülj gyereket.
2009. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
Kösz, de nem arra voltam kíváncsi hogy szerinted szüljek-e, hanem hogy árt e a babának a tápszerezés.
2009. ápr. 20. 12:24
 9/64 anonim ***** válasza:
67%
Nem csak neki árt, hanem neked is!!! A babának a legjobb az anyatej.
2009. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
61%
Az én fiam pl a tászertől lett szorulásos. A mai napig szenvedünk vele. Barátnőmé úgyszintén, éjjel az ügyeletre kellett vele rohanni mert kijöbb a végbele. A szomszéd kisfiú szintén a tápszertől lett szorulásos, neki sérve lett tőle. Szóval igen árthat a tápszer!!!
2009. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!