Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki nem tudott szoptatni az...

Aki nem tudott szoptatni az meddig tudott fejni a babának?

Figyelt kérdés
Ugyanis én így jártam,próbálkoztam bimbókiemelővel,több pózban szoptatni stb...Ennek már 5 hónapja,azóta is fejek és cumisüvegből kapja a tejcsit.Aki így járt az medddig tudott fejni,meddig volt tejcsi?
2009. máj. 17. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én sajnos csak 4 hétig tudtam anyatejjel táplálni a kicsimet, viszont a szoszéd lány nagyon jó példa mindenkinek, mert ő sem tudott szoptatni, de annyi teje volt, hogy még el is tudott belőle adni, és azt hiszem kb. 8-9 hónapig ment ez így.:)
2009. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

szia!

3 hónapos a gyerekem, kb. 1 hónapja fejem neki a tejet...mert én is mindent megpróbáltam a szoptatásért, de nem jutottunk sehová...azóta meg nagyon szépen hízik:)

remélem, még legalább 1 hónapig fogom tudni fejni a tejcsit neki..

2009. máj. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is mindig reménykedem,hogy még hátha tudom egy hónapig,aztán ha letelik a hónap akkor na még egy hónapig,s így tovább...

Az első válaszolónak!Szerencsére eleinte nekem is olyan sok tejem volt,hogy én is adtam el is belőle.De már kevesebb van,ezért is voltam kíváncsi,hogy másnak meddig volt.

2009. máj. 18. 10:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam sem szopizott rendesen, így én is fejtem neki kb 7,5 hós koráig. (A végefelé néha már ki kellett egészíteni egy kis tápival.)
2009. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia.

2,5 hónapos a kisfiam és ö sem nagyon akar szopizni -persze el lett rontva,mert már 1-2 hetesen kapott cumit és cumisüveget- fejem neki én is a tejcsit,és bízom benne,hogy legalább 4hós koráig fogom tudni.

eddig még nem vettem észre,hogy kevesebb lenne a tejem.

bár lehet az is számít,hogy kisfiam azért napjában 1-2szer hajlandó szopizni. leginkább akkor,amikor még ébredezik,félálomban van.

próbáld olyankor cicire tenni,hátha elfogadja.már az is könnyebbség lenne,mert nem kellene annyiszor fejned.

2009. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem szopott mert nem volt mit bekapnia a bimbóvédő meg nem jött be. Most volt 9 hónapos és még mindíg fejek neki, eddig még egy deka tápszert sem kapott, de már nem is fog. Egy éves koráig biztos fogok fejni, utánna meg majd lassan bevezetem a bolti tejet.
2009. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolónak:)

nagyon ügyes vagy, gratula..a kicsinek meg jó egészséget:)

2009. máj. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legutolsónak: köszönöm aranyos vagy.

Utolsó:))

2009. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!