Gyerekvállalás, nevelés - Gyakori kérdések
Miért van az, hogy a terhes barátnőm állandóan begörcsöl? Lehet ettől baja a babának? Mennyire normális ez 6 hónapos terhességnél?
Terhesség
Terhesség
1
9 honapos kislanyomnal enyhe vesetagulatot alapitottak meg. Valakinek a babajanak meg volt ilyen problemaja? Mire szamithatok?
Babák
Babák
3
Április 15-én volt peteérésem. 21. nap ota fel vagyok puffadva hasszurka és olyan mintha érezném a méhem. Mi lehet ez? Valami baj lehet?
Teherbeesés
Teherbeesés
3
Szakmai segítségekre és tapasztalatotokra lennék kíváncsi! Vannak itt közöttetek nagyon profi diagram szakértők! Mit láttok ebből a diagramból?
Teherbeesés
Teherbeesés
15
25 hetesen mennyit mozog a babátok? Van összefüggés a mocorgásával hogy fiú vagy lány? Mert nekem inkább este mocorog vagy ha kényelembe helyezem magam.
Terhesség
Terhesség
5
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!