Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik szoptatást hagyjam el?...

Melyik szoptatást hagyjam el? Hogy van a sorrend?

Figyelt kérdés

Elsőnek 10órait hagytuk el,utána az uzsonnát.10 hónapos és 3x szopizik de van,hogy éjjel is felkel.

Én az ebéd utáni szopira gondoltam,mert akkor nem minig kell neki a cici csak ha nem ízlik neki (válogatós a fogzás miatt)a kajcsi.

Ha sikerül az ebéd utáni cicit elhagyni akkor melyiket kell majd reggel vagy este?

Vacsira is kap főzit de utána cicin alszik el többnyire!! :) (szerintem cicifüggő)

Este ha felkel akkor adjak neki cicit továbbra is vagy teáztassam vagy majd leszokik az esti szopiról ha elmúlik a fogzási korszak? Ti mit és hogyan csináljátok?

Köszi a válaszotokat.

10 hónapos kislány anyukája


2009. ápr. 24. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
én úgy tudom, hogy a reggeli az utolsó amit el kell hagyni. az a legfontosabb nekik. Nálam kicsit más a helyzet, mert 4 hós kora után már tápszeres volt. én tápszernél is a reggelit hagytam meg egyedül neki. tízórait már nem eszik, ebédre főzit, délután eszik gyümölcsturmixot, este tejpépet. most 7 hós múlt, de mivel 4 hósan elapadt a tejem, mi akkor kezdtük a hozzátápit.
2009. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: én a fogzási időszakokban szoktam neki éjszaka is tápszert adni,mert általában nappal kevesebbet eszik. úgyis észreveszed, ha nem evett annyit mint szokott, akkor valószínűleg éhség miatt kel fel. ha jól evett a délutáni órákban, és az esti evésnél teljes adagot evett, elvileg a ti korotokban már nem szabad éhségre felébrednie a babának. ebben az esetben inkább próbáld teáztatni, nyugtatni, mert lehet, hogy csak a foga szúrkálódik és arra riad fel éjszaka.
2009. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

mikor már csak 2 volt -én az estit hagytam el elsőnek-pár napra-mert reggel,álmosan még olyan jó volt összebújni.meg akkor nyűgösebb is-én meg lusti,és nehezebb levánszorogni tejért.de elvileg,az estit kellene utoljára a védőnéni szerint.nekem már kb 8hónapos korától nem evett csak hajnalban-ill 6körül.szerintem meg kellene próbálnod,h már éjszaka nem adsz neki.elég nagy már.nagyon gáz ez a fogzás-de ki kell birni.én a suttogóval szoktattam le a hajnal 5ös kelésről is...

2009. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi az elsőnek-véletlenül odanyomtam...
2009. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Sajna nincs meg a suttogó könyv.:(

Privibe leírnád nekem nagy körvonalakba,hogy mit ír a könyv és ,hogy hogyan sikerült neked?Nagyon megköszönném!!!! :D

Köszi szépen még egyszer a többieknek is.

2009. ápr. 26. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!