Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vannak a babák úgy...

Miért vannak a babák úgy rákattanva a címkékre?

Figyelt kérdés
Azt hittem azért mert azt könnyebb megfogni. De a kisfiam fogja rendesen a puha macis csörgőjét és szopogatja a címkéjét. :)
2009. ápr. 24. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jó kérdés, recseg, lehet gyűrni meg minden :)
2009. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom cimke fetisiszta! :)

Nem egyszer volt h a boltban annyira ragaszkodott egy címkéhez h az eladónő levágta neki :)))) azzal a kezében aludt 3 napig! :)

Főleg a selymet szereti, jó érzés a kis ujjainak a finom anyag.

2009. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de az én fiam is nagyon vizsgálja mindegyiken:-) így most már egyik új játékról sem vágom le, hadd nézegese. én úgy vettem észre, hogy a finom mozdulatokat gyakorolja rajta, próbálja két újjal megfogni. valószínűleg neki ez komoly munka és odafigyelés, mert az én fiam rettentően bele tud feledkezni. nagyon édes olyankor:-) 7 hós múlt
2009. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, az en kisfiam is cimke-manias volt, most mar 11 honaposan nem annyira erdekli, de korabban minden jatekon csak a cimke volt a lenyeg. En sem vagtam le soha, mert nagyon szerette gyurogetni, ragcsalni.
2009. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az én kisfiam 1 hét múlva lesz 7 hónapos. a másik nagy "szerelem" a fejvédőnek a megkötője. nem győzöm visszakötni,mert állandóan azt szopogatja... :) egyébként tényleg nagyon édesek ahogy koncentrálnak,hogy megfogják! :)
2009. ápr. 24. 22:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert selymes. Az én lányom olyan 8 hónaposan kezdte, ő inkább a mutatóujjával birizgálta és dünnyögött neki. Olyan drága volt :))
2009. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 6 hónapos és bárhol képes megtalálni a pici cimkét is,olyan édesek!
2009. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Boldog babázást mindenkinek! :)
2009. ápr. 24. 22:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én lánykám, aki már 20 éves is a takarója cimkéjét simogatta örökké elalvás előtt. Annyit simogatta, hogy egyszer csak elfogyott.

Ekkor adtam neki egy kötött sapkát, mert abban találtam cimkét.

A cimke hamar eltünt , maradt a kötött sapka 2 évig, de aztán 2 év alatt képzeljétek az is néhány cérnaszállá apadt.

Csuinak nevezte.

Még most is gyakran mesélem neki, mert kéri és EMLÉKSZIK RÁ.

2009. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

De jó kérdés! :)

Azt hittem, csak az én lányomat érdekli ennyire! Imádja rágcsálni, fogdozni! A játékán millió vacak van (tükör, méhecske, forgó, zörgő műanyagok), mégis a címke a legérdekesebb!

A másik ilyen a mobilra rakható dísz. Akinek olyanja van, nem menekülhet! A lányom leveri a hisztit érte, ha nem rángathatja meg!

6 hónapos amúgy.

2009. ápr. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!