Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mit tegyek? A...

Szerintetek mit tegyek? A kiscsoportos ovis kislányomra ráütött a dajkanéni az oviban.

Figyelt kérdés

Apa ment érte és már az öltözőben mondta az apjának hogy ráütött a fenekére a dajkanéni, a férjem megkérdezte az óvónénit hogy mi volt a probléma ő azt mondta hogy semmi. A férjem nem kérdezett be egyenesen.

Itthon is csak ezt hajtotta a gyerek megmutatta hová ütött meg hogy azért mert pocsolt. Nem védem a gyerekem nem vagyok elfogult, tudom hisztis, akaratos és nem túl alázatos de nem hiszem hogy egy magatartászavaros lányka lenne. Lehet az is hogy hisztisebb mint az átlag és eleven de nem hiperaktív vagy szellemileg visszamaradott, okos és aranyos is tud lenni.

A férjem szerint nem kellene firtatni a dolgot mert ki ne csesszenek a gyerekkel, én azt gondolom nem kellene szó nélkül elfelejteni a dolgot. Szerintetek?


2012. szept. 21. 20:38
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Az a nehéz hogy a gyerek ilyet nem találna ki 99%os vagyok az az 1% az hogy mégis "csak" egy 3évesről beszélünk, de azért tudjuk mikor kamuzik.
2012. szept. 21. 20:49
 12/38 anonim ***** válasza:
54%
Azért nem nevezném erőszaknak, ha egyszer ráütöttek a fenekére!
2012. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk a gyerekek ennél cifrább dolgokat is ki tudnak találni!
2012. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
69%
Azért egy óvónő se veréssel akarjon tekintélyt szerezni mert akkor már rég nem alkalmas óvónőnek.
2012. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Itt nem az ütés erejéről vagy a gyerek lelki sérüléséről van szó mert az nem ilyen egyszerű, csak maga a módszer. És félek hogy rákap a gyerekre.

Majd nem ad rá kabátot sapit valami f@sza időben és annyi.

2012. szept. 21. 20:52
 16/38 A kérdező kommentje:
Persze pont ez a fura hogy ez nem volt cifra történet hanem rövid tömör. Ha kamuzott volna akkor az monda volna hogy jött a Pókember és megmondta Dórának hogy Süti pocsolja le a ruhámat és megvert Táncika Marcika
2012. szept. 21. 20:54
 17/38 A kérdező kommentje:
Csak példa volt
2012. szept. 21. 20:55
 18/38 anonim ***** válasza:
81%
Elfelejteni nem tudnám, megpróbálnám megbeszélni, normálisan, nem letámadva az ovit. Mégpedig azért, mert ha én nem ütöm a gyerekemet, más se tegye, elfogadhatatlan, akármi is legyen az oka. Hiába három éves, adnék annyira a szavára, hogy foglalkozzak a dologgal.
2012. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
55%
el vagyok hűlve a válaszokon... nem csoda hogy annyi elcseszett kiskölyök van manapság, amikor ilyen idióta az anyjuk, mint aki azt mondja hogy NEM BAJ HA VERIK A GYEREKET! Mekkora szánalmak vagytok már??????????
2012. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
És felmegyek az ovi honlapjára és a nagy szöveg hogy Nevelési alapelvünk meg nevelőképünk stb nagy szavak, bennem meg megy a pumpa fel
2012. szept. 21. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!