Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mit tegyek? A...

Szerintetek mit tegyek? A kiscsoportos ovis kislányomra ráütött a dajkanéni az oviban.

Figyelt kérdés

Apa ment érte és már az öltözőben mondta az apjának hogy ráütött a fenekére a dajkanéni, a férjem megkérdezte az óvónénit hogy mi volt a probléma ő azt mondta hogy semmi. A férjem nem kérdezett be egyenesen.

Itthon is csak ezt hajtotta a gyerek megmutatta hová ütött meg hogy azért mert pocsolt. Nem védem a gyerekem nem vagyok elfogult, tudom hisztis, akaratos és nem túl alázatos de nem hiszem hogy egy magatartászavaros lányka lenne. Lehet az is hogy hisztisebb mint az átlag és eleven de nem hiperaktív vagy szellemileg visszamaradott, okos és aranyos is tud lenni.

A férjem szerint nem kellene firtatni a dolgot mert ki ne csesszenek a gyerekkel, én azt gondolom nem kellene szó nélkül elfelejteni a dolgot. Szerintetek?


2012. szept. 21. 20:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
67%
hétfőn menj be az óvoda vezetőjéhez és tegyél panaszt. Semmilyen körülmények között nem elfogadható a fizikai erőszak az óvodában sem. Az óvónő persze hogy letagadja, nem fog a kolleganője ellen beszélni.
2012. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
49%
Én is kaptam, nem is a fenekemre, a fejemre oviban, emlékszem rá. Ha tudod a lányodról, hogy hisztis, akkor nyilván okkal kapott a fenekére. Annyitól nem lesz semmi baja. Firtathatod, de úgysem fogják azt mondani, hogy ok nélkül poénból ütötték fenéken.
2012. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
74%

Mit jelent az, hogy pocsolt?

Nem szabad annyiba hagyni én a mai napig emlegetem anyunak, hogy semmit nem tett miután a tanárom egyszer megpofozott. Pedig vagy 15. éve volt.

2012. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
Nos,tisztelet a kivételnek,persze,de a legtöbb hároméves akaratos.Semmiképpen nem kell ezt hagyni,ha jól sejtem még csak pár hete jár oviba a lányka máris ez történik?!Jobb nem hagyni elfajulni a dolgot,mert még a végén megutálja az ovit.Nem fizikai erőszakkal kell megnevelni.Szerintem menj oda a dadushoz,és kérdezd meg.
2012. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Ok hisztis de ezt így kell kezelni? Könyörgöm 2 hete ovis mert első hét után beteg lett, ez a beszoktatás?
2012. szept. 21. 20:44
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
biztos vízzel pocskolt ,úgy értette !
2012. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy kézmosásnál lepocsolta magát és már volt 3 alakalom hogy át kellett öltöztetni.
2012. szept. 21. 20:46
 8/38 anonim ***** válasza:
91%
És biztos, hogy ráütött?
2012. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen helyzetben én nem csinálnék nagy ügyet, mivel nálunk csak 1ovi van, pedig várható lesz, mert az én fiam is ilyen kaliber mint a te lányod.

Ha tudsz másik ovit szerezni neki, akkor feltétlen járj utána, mert valóban nem megengedett az erőszak az oviban. Mindenhonnan az folyik manapság mekkora bűn a szülőnek ütni a gyerekét.....de egy daduskanéni megteheti? Hát nem.

Egyszerűen beszélj akkor a daduskával, hogy a te gyerekedet csak a pedagógia végzettségű óvónő fegyelmezheti, nem ő!

Hát padhelyzet nem mondom. Az is benne van a pakliban hogy a gyerkőcön fog csattanni..:(

Hát sok sikert bárhogy is döntesz!

2012. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
31%

Miért, te nem adsz neki a fenekére, ha hisztizik, ha végképp nem bírsz vele? Ha nem, akkor legalább lehet tudni, miért hisztis.

Ennyitől nem lesznek maradandó lelki gondjai. Nehogy már az óvodapedagógusnak semmi tekintélye ne legyen a gyerek felett. Biztos nem rögtön járt el a keze és talán már elég kisgyerek volt a keze alatt, hogy nem kell leszólni a módszereit.

Én annak ellenére nem neheztelek az óvónőmre, hogy tudom, ok nélkül kaptam a fejemre, mert a mellettem lévő gyerek rendetlenkedett.

2012. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!