Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól/korig tegeződ...

Hány éves kortól/korig tegeződhet egy 12 éves lány?

Figyelt kérdés

Én 30 éves nő vagyok. A szóban forgó kislányt 7 éves kora óta ismerem, mikor megvettük a szüleitől a lakást (a szomszédba költöztek). Eddig magázott, úgy is köszönt. Most meg elkezdett sziázni. Engem zavar.

Mit szólnátok hozzá?


2012. szept. 3. 11:46
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Jászberényi :)

És várandós voltam mikor nem álltak fel nekem a buszon, vonaton.

És akkor had tegezzen :)

2012. szept. 4. 09:25
 22/34 anonim ***** válasza:
76%
De komoly vagy, hallod! NEm mondod komolyan, hogy egy 12 2éves kislányon kell kitöltened a bosszúdat a szomszédok iránt? Tudod mit? Nem is ő a kislány, hanem te! Nem hiszem el, ha érett nőként gondolkodsz, hogy nem jutott eszedbe esetleg hogy szólj neki. Nem értem! Itt le tudod csitrizni, egyébként meg nem mersz szólni neki. Mindegy, pontozz csk le, sosem érdekelt!
2012. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, megmosolyogtattál, felpontoztalak :)
2012. szept. 4. 11:56
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki maga érzi ugyan, de lassan én is annyi idős leszek mint te, de mikor csókolommal meg ilyesmikkel köszönnek akkor öregnek érzem magam. Pedig nem vagyok. Te sem vagy, nem értelek, miért jó az neked ha úgy köszön egy fiatal neked mint egy öreg néninek szokás. Engem az zavar ha magáznak meg minden. Bár ritkán szoktak, mert vagy 10 évvel fiatalabbnak nézek ki a koromnál.
2012. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
87%
Hiába cinikuskodsz, te vagy a gyerekes.
2012. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Te vagy a felnőtt. Neked kell felajánlani a tegezést, és az egy életre szól.
2012. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezt. 30éves vagy. Gondolj már bele hogy ennyi idős korig mindenki mindenkivel tegeződik kb. ha csak nem hivatalos ügyről van szó. Én el nem bírnám viselni hogy 40+éves koromig engem magázzanak.
2012. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
81%

Te vagy a felnőtt, és az okosabb is. Szád van, egy nyelvet beszéltek, megmondod a lánynak, hogy ez neked nem tetszik (egyet értek a férjeddel).


18l (remélem nem haragszol rám, hogy tegeztelek :P)

2012. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Rat Poison ***** válasza:
Hmm, ez elképesztett. Anyu a 38at tölti fél éven belül (meglehetősen fiatalon varrt engem a világ nyakába), ezzel szemben határozottan rossz néven veszi, ha magázó hangnemmel fogadják, azt mondja, öregnek érzi magát olyankor. Te pedig külön kérvényezed a gesztust, ahelyett, hogy örülnél a hiányának. Igen, konzervatív vagy enyhén szólva.
2012. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
28-as vagyok. Anya 42 éves és az osztálytársaimnak, és a velem korú barátaimnak az első találkozáskor mondta, hogy nem akar magázódásról hallani!
2012. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!