Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez jó táska 7....

Szerintetek ez jó táska 7. osztályos lánynak? ,

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez jó táska szerintetek 7.-es lányomnak.

nem divatozik annyira a lányom, inkább csak elhasználja.

szerintetek jó ez a táska lánynak? nem ciki??


'Fortren reklámajándék'



2012. aug. 6. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fiús.
2012. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki és a célnak megfelel.Ha a lányod nem annyira divatmániás,akkor szerintem jó ez a táska.
2012. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

köszönöm.

ő nem divatozott eddig se a táskákkal, csak arra használta hogy a suliba a cuccainak.

ő egyszerű,és laza.

a suliba is ha megy órára csak ledobja a padjára vagy mellé és kimegy.

azért gondoltam erre mert ezt nyugodtan elhasználhatja.

2012. aug. 6. 18:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem,szerintem kicsit fiús...de ha laza a lányod,és nem "divatol" akkor szerintem jó lesz neki.
2012. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viszont nagyon ciki, hogy rá van írva, hogy "reklámajándék"

Én a helyében nem hordanám, de ahogy gondolja.

Ha a táska az enyém lenne raknák egy pár vidámabb színes kitűzőt a feliratra, ami el is takarja, és kicsit feldobja a táskát.

2012. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha neki tetszik, akkor jó.Szerintem picit fiús,esetleg rávarrhatnátok valamit a feliratra,vagy tehetnétek rá kitűzőket ahogy már ajánlotta valaki.Akkor lányosabb lenne, meg eltűnne a "reklámajándék" felirat.
2012. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

igen azon gondolkoztam én is hogy kiteszek pár kitűzőt.

Köszönöm a válaszokat.

lehet picit fiús, de a lányomék a suliba úgyis széthasználnák. mondom termebe is bemegy oda dobja a padja mellé vagy a padra és kimegy. meg a fiúk is mindig olyat tesznek amivel kárt tennének benne és ezt a táskát nem sajnálom..

2012. aug. 6. 20:46
 8/15 anonim ***** válasza:

reklámajándék :DDDDDD

azért azt takard már el

2012. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Textil decoupage. Simán lehet táskára használni, potom pénzekért beszerezhető egy ilyen ragasztó.


[link]


Aztán olyan mintát választhat rá a lányod, amilyet csak szeretne. Természetesen szalvétából, papírból, újságból...

Ha még nem ismernétek a technikát írjatok nyugodtan, leírom nektek.


Pár ötlet még: színes, kisebb nagyobb gombok, ezekből egy mintát kivarrni; szalagok; szegecsek: ezeknek is darabját fillérekért lehet beszerezni és ha nem szereti annyira a lányos cuccokat, akkor nagyon jó; csipkeszalagot tudok még ajánlani, az lányosabb.


Viszont ha van egy kis kézügyesség, egy varrógép, vagy egy varrónő a családban/baráti körben, akkor lehet neki varratni egy szép táskát.

Itt is tudok ajánlani rögtön 32 ingyenes letölthető szabásmintát, találtok benne iskolatáskának valót:

[link]

2012. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feliratot valahogy eltünteted, egész jó. :)
2012. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!