Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez jó táska 7....

Szerintetek ez jó táska 7. osztályos lánynak? ,

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez jó táska szerintetek 7.-es lányomnak.

nem divatozik annyira a lányom, inkább csak elhasználja.

szerintetek jó ez a táska lánynak? nem ciki??


'Fortren reklámajándék'



2012. aug. 6. 17:50
1 2
 11/15 anonim válasza:

Én biztos h fel nem venném ezt a táskát.Ilyenkor a szülő egy kicsit a lánya heylyébe képzelhetné magát.Mond"juk ez stilustól is függ ha a lányod nem népszerű és rangtlan" akkor megfelelő,bár szerintem ciki.

15/L

2012. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Fel nem húztam volna 7.be , irtó ciki egy 7.es lánynak akkor már inkább valami olcsóbb táska nem kell convers vagy drága csak valami normális legyen amire nincs ráírva hogy reklámajándék, ezt inkább egy túrázó férfinak tudnám elképzelni
2012. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem. az üvölt róla, h olyan csóró/zsugori vagy, h nem veszel neki rendes tatyit, csak amit kaptál ajándékba. Színe is gáz. Inkább vegyetek vmi sima feketét (márka nélkül) de ezzel szét fogják szívatni
2012. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
végül vettünk egy nagy rózsaszín fehér kockásat. ilyen van eggyik 11.-es ismerőünknek is.
2012. aug. 20. 22:54
 15/15 anonim válasza:
én mosz megyek 8-ba de nem venném fel. Nekem nem tetszik és szerintem is inkább fiús.
2012. aug. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!