Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól/korig tegeződ...

Hány éves kortól/korig tegeződhet egy 12 éves lány?

Figyelt kérdés

Én 30 éves nő vagyok. A szóban forgó kislányt 7 éves kora óta ismerem, mikor megvettük a szüleitől a lakást (a szomszédba költöztek). Eddig magázott, úgy is köszönt. Most meg elkezdett sziázni. Engem zavar.

Mit szólnátok hozzá?


2012. szept. 3. 11:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Ha téged igen, akkor szerintem beszélj a kislánnyal, és mondd meg neki, hogy nem tetszik a tegeződése!
2012. szept. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Azért annyira jóban nem vagyunk, sőt a nagynénjével nagyon rossz a viszonyunk, tőszomszédunk, még csak nem is köszönünk egymásnak. és amilyen hülye az anyja a lánynak, még beszólna nekem, hogy mire fel szólok egyáltalán a lányához. A 18 éves bátyja bezzeg tud magázódni, csak ez a kis hölye csitri hiszi azt, hogy ha már melltartót hord, nagylány. Amugy 18-nak néz ki, nem 12-nek.

Tudom, utálkozósnak tünhetek, de tényleg nagyon rossz a viszony a családjukkal, és nekem is kislányom van, akit arra tanitok, hogy köszönni kell és nem szia, hanem csókolom (3,5 éves).

2012. szept. 3. 12:06
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
Én 34 vagyok, de kifejezetten zavarna, ha egy kamaszlány csókolommal köszönne. Szerintem túlreagálod, nem a gyerekkel vagy rosszban hanem a családjával, ne rajta vezesd le a feszültséget.
2012. szept. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a felnőtt. Szólalj meg. Ennyi.
2012. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%

Engem most így 25évesen is baromira zavarna,ha egy hét éves gyerek csókolomozna(mikor megismertétek egymást ez volt a helyzet)...Barátaim közül sokan vannak 30körül,de ők kijelentették,mikor megszületett a gyerekünk,h nincs magázódás(tudom más a barát gyereke)

Az egy dolog,h idegeneknek csókolom,de akivel napi szinten látjuk egymást baromira zavarna,ha magázna,nem is értem,hogy téged hogy nem zavart eddig,pláne a 18éves bátyj..

2012. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.

Jobban zavar az, amikor egy 12 éves csitri letegez, mint amikor a barátaim gyerekei (3-8 évesek) letegeznek.

Azzal van itt a gond, hogy eddig nem tegezett, mire fel ez a nagy sziázás, nem vagyunk mi barátnők.

A párom szerint, ha ennyire zavar, akkor szoljak neki, hogy mióta tegeződünk mi?

Csak érdekel a véleményetek.

2012. szept. 3. 13:09
 7/34 anonim ***** válasza:
96%
Sejtettem én, hogy nem maga a tegezés ténye zavar, hanem inkább a személyes ellenszenved a kislány családja iránt. Arról viszont ő nem tehet. Szerintem saját magadat égeted feleslegesen, ha ilyeneken problémázni kezdesz.
2012. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
76%
Köszönj neki ezentúl jó napot kívánok-ot és akkor lehet visszaáll a magázásra.
2012. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
ha téged ez zavar kozold vele,de ne durván,hiszen o még gyerek és mivel eddig nem adtad a tudtára,hogy zavar ha letegez o azt gondolta nem gond.nem lehet ot hibáztatni mivel elvileg már felnot no vagy tudnod kéne kezelni ezt,mert tudod ez nem egy traagédia,hanem egy olyan dolog ami szurja a szemedet mégsem vagy képes megmondani szegénynek,hogy magázzon
2012. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
és még annyi,hogy azért mert a gyerek nagylánynak képzeli magát nem o hibás hanem a szulei amiért nem nevelték rendesen,esetleg mond meg a szuleinek,hogy szóljanak a lányukra.
2012. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!