Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt majd ki fogják noni a...

Ezt majd ki fogják noni a kamasz lányaim?

Figyelt kérdés
2 lányom van és ha zenét hallgatnak állandóan veszekednek,mert amit aze gyik szeret azt a másik nem és megoritenek ezzel,nem tudok mit tenni,hogy abbahagyják,kozos szobájuk van

2012. aug. 26. 12:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
fülhallgatóval könnyebb lenne :) laptophoz/telefonhoz/mp4-hez csatlakoztatva. így azt hallgatnak, amit akarnak :)
2012. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de ok nem hallagják úgy,mindig hanggosan hallgatnak zenét még este is
2012. aug. 26. 13:02
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Majd felnőnek;)Igazság szerint nem tudsz sokat tenni....

Nekem van egy ikertesóm és tudnék mesélni:D

2012. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

:-)

oszt be az időt neki

délelőtt 10-11ig az egyik

11-12ig a másik


délután 14-15ig az egyik

15-16ig a másik

és este 20 után nincs hangos zene


ha zavar csapd le a villanyórát/biztosítékot

vagy tegyél be egy kis Mozartot Bachot stb.....


de a füles a legjobb megoldás :-)

2012. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

"vagy tegyél be egy kis Mozartot Bachot stb..... "


sztem sikítva rohannának ki a szobából!:D

2012. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
97%
nem olyan rossz az a Mozart meg a Bach. 19/f
2012. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
ahogy az egyik válaszoló is írta, oszd be az időőt, h ki mikor hallgathat zenét. Amikor az egyikük hangosan hallgathatja akkor a másik meg fülhallgatóval hallgatja és egy óra múlva fordítva.
2012. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 tüptürüptürüpp ***** válasza:
100%

Igen, ki fogják nőni, vagy legalábbis megtanulnak egymáshoz alkalmazkodni. Most mennyi idősek?

Nekem hugom van és még csak 7 éves, de szerencsére külön szobánk van, így abból nincs veszekedés, ha más zenét hallgatunk. Tényleg az lenne a legjobb, ha megmondanád mindkettőnek, hogy vagy hallgatják fülhallgatóval, vagy akkor hangosan mikor nincs otthon a másik.

15/L

2012. aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem osszák be maguk. De a fülhallgatót nem ajánlom, ha szeretik hangosan hallgatni a zenéket, akkor valószínűleg fülhallgatón keresztül is hangosan fogják, az meg a fülüknek nem tesz jót.
2012. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
osszák be maguk!...nálunk is ez volt a géppel.... mindig találtunk ki szabályokat...pl.:ha együtt mentünk haza a buszon és amelyikünk mondta hogy én gépezek először az gépezett...de nálunk 1 óránként volt mindig csere....éjjel nappal ment a gép...és mindig néztük az előzményeket hogy ki mennyit gépezett....szinte mindig ugyanannyit gépeztem mint bátyám....volt hogy már csak azért ültem előtte hogy idegesítsem...elég gechi dolog, de már leszoktam róla....
2012. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!