Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tisztelt teljes mértékben...

Tisztelt teljes mértékben abortusz-ellenesek! Belegondoltatok már, hogy milyen élete lesz annak a gyereknek?

Figyelt kérdés

Rengeteg választ olvastam már abortuszos kérdéseknél, és Ti mindenkivel meg akartátok tartatni a babát. Volt egy olyan indok, hogy "annak a szegény babának is fáj amikor összeroppantják".. Megsúgok valamit: mivel abortuszt csak 12. hétig végeznek (elvileg...), az a "baba" semmit sem érez.

Most úgy őszintén: hányszor gondoltatok bele, hogy milyen élete lesz annak a kicsinek??


Elmesélek egy történetet, a barátnőmmel esett meg, így elég részletesen le tudom írni...

18 évesen terhes lett az akkor 24 éves barátjától. Védekeztek hüvelytablettával... Amikor kiderült, hogy terhes, a pasi elhagyta 1,5 év után. A lány nagyon nem akarta megtartani a babát, de minden ismerősünk beadta neki, hogy gyilkos lesz, ha elveteti.. Egyedül én, és az anyja mondtuk azt neki, hogy ha nem akarja, akkor ne tartsa meg. Végül megszülte a gyereket. Semmi anyai ösztöne nincs még most se... Alig foglalkozott/foglalkozik a gyerekkel... A gyerek az anyjától semmi szeretet nem kap. Most alsó tagozatos, és rengeteg probléma van vele. Nagyon nehezen tanul, anyja ordibál vele ha nem sikerül a gyereknek valami, viselkedészavarai vannak, szinte már idegbeteg szegény kislány..


Szerintetek jobb most nekik, hogy akkoriban nem vetette el?...


2010. febr. 5. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
64%

Utoljara figyelmeztetlek:szallj le a csaladomrol te utolso senkihazi r....

A gumit akkor kell megnezni mielott feltenne neked te idiot@?Egyszeruen beleontod a vizet es igy kiderul!

Ja h te nem hallottal meg errol?Akkor meg ne szexelj amig nem vagy eleg tudas birtokaba.

Ennyi.

2010. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
* a gumit akkor kell feltenne mielott hasznaljatok.
2010. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
40%

na most leirom vegre helyesen:

a gumiba akkor kell vizet onteni mielott hasznalnatok h kideruljon lyukas-e ugyanis gyarilag is hibas lehet.

Nem tehetek rola ha ilyen reszletesen el kell magyaraznom egy buta libanak!

2010. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
37%
Köszi már rég tudom, hogy mikor kell feltenni a gumit és akkor is tette fel... :) És a többivel is tisztában vagyok csak kb az életem első szexe óta nem mosogatok gumit szex után, mert még sosem merült fel bennem hogy valaki kilyukassza, ha meg hibás az kiderül használat közben. Ennyi a bűnöm: nem jutott eszembe hogy a hibátlan gumi lyukas lenne úgy hogy nem veszem észre... Amúgy nagyon szépen beszész, de annyira nem érdekel a családod hogy csak... Amit mondam az tény, és a családod nem tehet róla. Neked van ilyen elfajzott gondolkodásod, remélem egyszer megerőszakol 10 cigó oszt aztán szeretgesd a drága magzatot... Azt sem tudod miről beszélsz de azért osztod az észt mikor lehet te lennél az első aki a bajban megbicsaklik! Na tényleg végeztem az ilyen piszkjos szájú emberekkel! Mostmár nem is csodálkozom hogy miért ilyenek a mai gyerekek! Hát ha ilyen anyja van mindnek akkor van mit tanulniuk!
2010. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
30%
Úristen ki hallott még ilyet? :D:D Használat előtt öntözzgessek bele vizet? xD Lol... Hol olvastad te ezt? :D A gumit nem lehet letekerni használat előtt, de ha nem tekered le akkor nem tudod meg hogy feljebb van-e rajta lyuk! :D Hű de okos vagy! Jól kimosni belőle a síkosítót, meg jól összetapogatni a kezeddel amivel előtte a farkát fogtad... Te jó isten azt hittem hogy ennyire csak a kis tinik buták! Köztudott hogy szex után kell a gumit vízzel tölteni, és az egyetlen hibám, hogy nem jutott ezt eszembe megtenni mert nem godoltam volna ilyenre!
2010. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
12%
Na jó, szereztél egy jó napot, szerintem a gyerekeid is így jöttek össze hogy kimostad a gumit használat előtt. :D Viszlát xD
2010. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
67%
Na jó sajnálom is a volt párod, végül is megölted a gyerekét. Nyilván neki nem volt mindegy.
2010. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
Ha nem lett volna mindegy akkor nem csinál ilyen sunyi aljas dolgot, hanem elém áll, hogy: "szivi meggondoltam magam, igaz egy hete még köpködtem a gyerekekre, én annyira félek a társadalom elvárásaitól, hogy gyereket akarok. Benne vagy? Tudom hogy nem csak akkor szeretnék szakítani veled".... Mert ugye a kérdésemnél az is le van írva miket gondolt a gyerekekről, és meg is mondta hogy ő majd eltart, nevelem évekig a gyereket ő meg azt csinál amit akar, mert akkor békénhagyja mindenki mert teljesítette a kötelességét... Ugyanmár, ha belegebedtek akkor sem fogom azt hinni hogy én vagyok a gonosz...
2010. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
22%

Te egy beteg ember vagy.

Ne oszd az eszt ha lehet nekem.En csak akkor beszelek csunyan ha valaki nagyon kihoz a sodrombol es neked megint sikerult.

A kivansagodat koszonom,szerencsere itt kulfoldon nem tul sok eroszakos emberrel talakozom:)

Kulonben meg nem egy tini vagyok hanem egy edesanya es tudom mi a vedekezes mielott kioktatnal rola.

"hasznalat kozbe derul ki h lyukas" hat igen de akkor mar mindegy mert megtortent aminek NEM kellett volna megtortennie.ELOTTE kell leellenorizni te buta liba mert mint mondtam gyarilag is hibas lehet.A gumi nem nyujt 100%-os vedelmet de ezt rajtad kivul sztem mindenki tudja.

Ezt akarmelyik szemszogbol nezzuk nagy reszt a te hibad.A kedves ex paside is mert volt olyan buta es leallt egy ilyennel mint te.Szerintem mar ezerszer is megbanta a dolgot.

Remelem h tanultal legalabb annyit ebbol az egeszbol h ne csinalj soha gyereket mert ugye kitudja a hajlam oroklodhet:D es beloled egy is tulsagosan sok.

2010. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
44%

Elozo kommentedre:

Ha a pasid is ilyen gondolkozasu akkor minek voltal vele?

Amugy meg ket dudas egy csardaba,szepen ossze illettetek ket nem normalis....:D

2010. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!