Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tisztelt teljes mértékben...

Tisztelt teljes mértékben abortusz-ellenesek! Belegondoltatok már, hogy milyen élete lesz annak a gyereknek?

Figyelt kérdés

Rengeteg választ olvastam már abortuszos kérdéseknél, és Ti mindenkivel meg akartátok tartatni a babát. Volt egy olyan indok, hogy "annak a szegény babának is fáj amikor összeroppantják".. Megsúgok valamit: mivel abortuszt csak 12. hétig végeznek (elvileg...), az a "baba" semmit sem érez.

Most úgy őszintén: hányszor gondoltatok bele, hogy milyen élete lesz annak a kicsinek??


Elmesélek egy történetet, a barátnőmmel esett meg, így elég részletesen le tudom írni...

18 évesen terhes lett az akkor 24 éves barátjától. Védekeztek hüvelytablettával... Amikor kiderült, hogy terhes, a pasi elhagyta 1,5 év után. A lány nagyon nem akarta megtartani a babát, de minden ismerősünk beadta neki, hogy gyilkos lesz, ha elveteti.. Egyedül én, és az anyja mondtuk azt neki, hogy ha nem akarja, akkor ne tartsa meg. Végül megszülte a gyereket. Semmi anyai ösztöne nincs még most se... Alig foglalkozott/foglalkozik a gyerekkel... A gyerek az anyjától semmi szeretet nem kap. Most alsó tagozatos, és rengeteg probléma van vele. Nagyon nehezen tanul, anyja ordibál vele ha nem sikerül a gyereknek valami, viselkedészavarai vannak, szinte már idegbeteg szegény kislány..


Szerintetek jobb most nekik, hogy akkoriban nem vetette el?...


2010. febr. 5. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező te egy lelketlen,üres,unalmas,szürke,valószínűleg a mindennapokban nem megbecsült nő vagy.FÜGGETLENÜL ettől a kérdéstől.
2010. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
45%
ja és ez egy provokáló kérdés!
2010. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
37%
11.57-es bár anyádnak több esze lett volna és az abortuszt választotta volna, mert te egyszerűen egy beteg ember vagy, degenerált hajlamokkal.
2010. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
44%

Azta lányok ezt nem hiszem el.....most komolyan gondoljátok hogy az a lány akivel ezt csinálta a volt párja BECSAPTA egy gyilkos??????????????miért?????????azért mert teljesen másra tette fel az életét nem pedig arra hogy egy aberált hülyének gyereket szüljön????jújjjj annyira gáz amit itt össze vissza irkáltok tényleg úgy jön le hogy olyannak kéne mindenkinek lennie mint egy állatnak ha kell ha nem szaporodjon, hagyjuk már...

Nem pártolom az abortuszt de nem is vagyok ellene.

Láttam én is a néma sikolyt meg más abortuszos kis filmeket és igen nekem is össze szorult a szívem mert jelenleg várom a harmadik babámat és felfogom miről is szól az egész DE azért ne hogy már így működjön a világ ahogy azt itt leírja egy-két ember.

A becsapott lány helyében én sem cselekedtem volna másképp mindezt anyaként mondom, és a kérdező történetére is reagálva most könyörgöm jó élete van annak a kislánynak mert annó bedőlt a "gyilkos vagy" szövegnek a leányzó???Na ezért tartunk itt ahol tartunk...

Na meg ez a szöveg hogy "anyádnak kellett volna abortuszra mennie veled" mit képzel itt egy két ember magáról???????könyörgöm...

2010. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
67%

Visszakerestem, nem becsapta, simán felcsinálta és felnőtt létére ő hagyta, hogy ez megtörténjen. Na azért, nehogy sajnáljuk már ezért. Nem hiszem, hogy intelligens emberekkel ez megtörténhet és erről van szó, hogy védekezés helyett a már megfogant magzatot kénytelen elpusztítani.

Ja és akkor abortuszpártiak, (mellesleg én sem ellenzem az abortuszt)de pontosan hétköznapi szóval mi az abortusz? Mert szerintem szimpla gyilkosság illetve pontosabban bérgyilkosság: hiszen fizetsz valakinek azért, hogy megölje a te gyerekedet. Mondjuk technikailag nem tudom hogy zajlik, világra segítik a magzatot és aztán kint pusztul el vagy megölik bent és a tetemet szedik már ki az anyából.

Ja és egyébként a kérdező kiragadott egy példát az életből, hogy alá támassza az érvelését. De olyanról tud valaki, akik akarták a gyereket sőt mindent megtettek, hogy megfoganjon és aztán alig foglalkoznak a gyerekkel és szó szerint leírhatnánk a történetet. Mert én ilyet is tudok. De a fordítottját is, hogy már az abortuszhoz készülödtek és meggondolta magát a lány és remek anya lett belőle.

2010. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
12%
"3 hónapja abbahagytam a gyógyszert egy időre és gumival védekeztük és hát párszor nem a szobában csináltuk, és fogalmazzunk úgy, h nem a szemem előtt vette fel az óvszert... ...azt mondta majd megjön aztán amikor jöttem haza akkor mosolyogva kérdezi a párom hogy vagytok? Mondom mi van?? És akkor nevetve mondta, hogy ő volt, mert ez a természet rendje és hátha ha már terhes vagyok..." Szerencsétlen szerintem ideje lenne visszamenni az iskolába és megtnaulni értelmezni. Undorítóak vagytok hogy ennyire semmbe vesztek egy embert, bezzeg a magzat mindenek felett áll. A nő a szemetekben csak egy tárolóhelyiség ahol kifejlődik a gyerek... :(
2010. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
12%
Ha valamelyik mániákus agyamentnek nem lenne érthető: a párom kilyukaszotta a gumikat amelyeket a hálószobában tároltunk... De nektem akármit mond az ember nincs igaza és szemét, csak a gyerek, csak a gyerek a lényeg... Ha megerőszakolt volna akkor is lennék a szemét gyilkos... Sajnálom hogy vannak ilyen torz emberek. :(
2010. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj nagyon ajanlom neked h a ferjemet hagyd ki a hulyesegedbol."A hajlam oroklodik" ekkora baromsagot irni.A ferjem egy pohar bort nem iszik annyira undorodik tole.

Latatlanul jobban teszed ha inkabb nem szolsz bele olyan dologba amit nem ismersz.

Onzo vagyok?Mire fel megis?A kerdezo kiragadott egy sztorit es ugy allitotta be mintha csak ilyen lenne a vilagon.En nem irhatok ellen peldat erre?Szerintem ezt nem te fogod eldonteni szinten nagyokos.

A gyilkossag kerdest meg nem en talaltam ki,szerintem csak olvasd el a Bibliat.

Es pont az idezett mondatoddal astad el magad.Mert abba egyertelmu h ti nem biztositottatok megfelelo vedekezest.

Mindegy ez mar leragott csont es senkit nem erdekel.

Kulonben ne nekem szoljon a mondokad,szerintem az utanam valaszolok valasza is egyertelmu egybeeses.Szoval nem en gondolom csak igy.

Ami meg "tetszett" h a te lelkiismereted tiszta.

Te nem azert irsz ide mert erdekel a tema hanem mert a lelkiismereted nagyon nem tiszta.

A harom gyerekes anyukanak uzennem:olvasd el jobban az elozmenyeket mert ez nem ugy volt ahogy a kedves lany beallitotta.Nem lett o becsapva.Szerintem minden tanult es gondokodo ember tudja h nem megfelelo vedekezes mellett nagy eselye van a teherbeesesnek.

2010. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
56%

Ha annyira nem akartal gyereket miert nem ellenorizted le h lyukas-e a gumi es h felrakta-e???

Feleloten voltal!!!Ezen nincs mit magyarazni.

2010. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
30%
Hát persze mert te minden védekezés után kimosod a g*cit a gumiból hogy hátha a pasid kilyukasztotta a gumit! Hát komolyan mekkora egy szemét vagyok hogy ez valahogy nem jutott eszembe! A lelkiismeretemhez meg semmi közöd ha még százszor leírod amit gondolsz attól még nem lesz úgy. Vagy talán attól igazad lesz? :) Istenítsed már a szegény volt párom... Még a végén ő lesz az áldozat... Na jó, felőlel erőlködj a lelkiismereteddel ahogy akar, de közben utánanézhetsz az öröklődő hajlamnak.. :) Engem többé nem érdekel, leíram amit akartam.
2010. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!