Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok pelenkát venni a kicsimnek, mert annyi pénzem sincs?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 08:43
 81/93 anonim ***** válasza:
100%

Tobben irtak h kuldtek penzt, csak egy csomag pelusra futotta?

A masik meg nekem az nagyon nem tetszik h nyiltan csak ugy kiraktad a bankszamla szamodat es varod a penzt. Es tovabbi segitsegeket innen!

Vedononel voltal? Onkormanyzatnal? Ott is tudnak segiteni. Vagy csak itt keregetsz? Es szerintem azok a pelusok epp a kitett szamlaszam miatt nem mentek el.

2014. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írod: "A pénzből tudtam venni egy nagyobb csomag pelust, ami nagyon jól jött, mindenki tudja, meddig elég."


Ahogy kivettem a válaszokból, ketten biztos küldtek, (lehet többen is), ez szerintem 8-10 ezer Ft minimum. Ebből csak egy csomag pelust vettél, és most kérsz újra?

A pofátlanságnak is van határa, de látom, azt a határt te nem ismered...

2014. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
100%
Textilpelenka? Az internet előfizetésed mennyi egyébként?
2014. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek apjával mi van?
2014. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
86%
Végig olvastam. Ha kirakom a bankszámla számom és pluszban leirok egy meghato történetet akkor nekem is küldtök pénzt?
2014. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem miért nem törlik az ilyen nyíltan gusztustalanul kéregető kérdéseket, és felhasználókat.

A kérdés is burkolt kéregetés de onnan hogy kiírta a számlaszámot már egyértelmű koldulás. Azt hittem itt kérdezni lehet nem pedig koldulni, becsapni és kihasználni naív embereket. És még ki is emeli pofátlanul, mert keveset kapott...

2014. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
76%
Végre értelmes emberek járnak erre. Néhány oldallal előrébb magyaráztam, hogy nehogy már küldjenek neki pénzt, de még én voltam a szemét...
2014. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező hozzászólása (80.) különösen az első mondata, hát a pofám leszakad!!!
2014. febr. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
72%
Mêg jó sokszor ki lesz emelve...
2014. febr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes most hirtelen nagyon eltűnt a kérdező. Mert a sok hiszékeny ember után előjöttek azok akiknek büdös ez az egész. Főleg a számlaszám után.

Nem hiszem el h a pénzutalásokból 1 csomag pelusra futotta. Arról nem beszélve h már el is fogyott. Mi se használunk el ennyit ennyi idő alatt. Pedig az én lányomon non-stop pelus van még. És mégis tovább kitart.

A másik meg mozdulni kéne segítségért nem itt kunyerálni és még hőbörgni azért mert az ígért pelusok nem érkeztek meg. Valószínűleg azért mert sokan utaltak pénzt is. Meg gondolom nem volt elég a magyarázat arról amit írt a kedves kérdező.

Nem tudom hova lett most, de szerintem megint azt hitte ha kiemeli a kérdést hátha csurran-cseppen megint vki zsebéből egy kis pénzecske.

2014. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!