Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok pelenkát venni a kicsimnek, mert annyi pénzem sincs?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 08:43
 71/93 anonim ***** válasza:
56%

Gyonyoru vagy utolso elotti! Attol h penzt kuldtel vkinek meg emberileg egy nulaa maradtal. Az h en megmondtam h kuldok szivesen pelust de penzt nem. Ne kivangass ilyeneket. Segiteni segitek ahol tudok, de az h nem kockaztatom meg h kihasznaljanak anyagilag ne legyek mar mocsok, sz4r ember!!!!

Es igenis meggondolom h kinek mit adok es mennyit. Nem fordultam el tole teljesen. Nem bantottam egy budos szoval sem csak leirtam h miert nem kuldok penzt vadidegeneknek. En se zabalok aranyat, de ha erombol, anyagilag tudok egy kicsit is adni akkor adok szivesen. Egy ilyen ember mint te is amiket irtal borzalmas! Elsullyedhetnel szegyenedbe !!!

2014. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
48%

# 70/72


Ne ítélj, hogy ne ítéltess.

2014. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 A kérdező kommentje:
Sajnos azok a pelusok, amiket ígértek, nem értek ide:(
2014. febr. 24. 08:14
 74/93 anonim ***** válasza:
És azóta sikerült pelust venni kérdező?
2014. febr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, sikerült.
2014. febr. 24. 08:37
 76/93 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem küldtek pelust, mert többen írták, hogy kaptál pénzt. Ha csak 10 ezer forint jött össze összesen, akkor is megvan egy hónapra való pelenkád, még a márkásból is. Ha pedig megfogadtad a tanácsokat, és vettél moshatót, akkor már meg is van oldva a szobatisztaságig. Így szerencsére megoldódott a problémád.
2014. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
Mért emelted ki a kérdést?
2014. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
100%

engem is az érdekelne, miért emelted ki a kérdést.

itt többen is azt írták, hogy küldtek pénzt/pelenkát. nem oldódott meg a probléma? vagy ennivalóra sincs pénzetek?

munkát/bölcsit közben kerestél?

2014. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
?
2014. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 A kérdező kommentje:

Azért emeltem ki a kérdést, mert további segítséget kérek.

A pénzből tudtam venni egy nagyobb csomag pelust, ami nagyon jól jött, mindenki tudja, meddig elég.

Pelust senki sem küldött, csak ígérték.

Munkát folyamatosan keresek, sajnos nincs:( egyenlőre.

2014. febr. 24. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!